Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga a tai chi letní škola – Hvar, Chorvatsko

02.07. - 27.08.2015

Pro všechny milovníky jógy !!!! Toto léto v Chorvatsku (Stari grad) , jóga a tai chi letní škola.

Po dobu 8 týdnů, jsme se zavázali zavést pro vás různé druhy jógy škol, jako jsou klasické, Hatha jóga, Sivananda taoistický Yin jóga, pravá tantry, a Zen jóga, plus týden Tai Chi.

K dispozici jsou 4, 8, 11 a 15-denní balíčky (3, 7,10 a 14 nocí).

Existují různé slevy, od 15% pro včasné rezervace (1/3 nákladů 45 dní před zahájením programu), 10% pro studenty, licencované jóga instruktoři, psychologové, a tak dále.
Celá volba zahrnuje jídlo, ubytování, jógu nebo tai chi instrukce, výlety, pobytovou taxu, transfer na / z Stari Grad přístavu, a tak dále

Můžete se těšit na krásnou přírodu a moře… Nabízíme vám většinou organické a místní jídla, masáže, Reiki ošetření, ajurvédské konzultace… Budeme organizovat lodní a pozemkové výlety, cyklistické výlety a pěší výlety a zároveň, pomáhat vám ve vašem vlastním osobním uzdravení .

Obvyklá denní menu se skládá z: čaj a čerstvé ovocné šťávy, chleba (banán, cuketa, atd), rýže dort pro lehkou snídani a občerstvení; polévka, salát, zelenina, obilí, fazole, těstoviny, dezert, ovoce a čaj / čerstvé ovocné šťávy za pozdní snídani a večeři. Je zde minimálně 7 druhů ovoce k dispozici denně.

Každý týden tam bude celá řada indické, makrobiotické, Blízkého východu, Středomořská a balkánské vegetariánské a veganské kuchyně. Čerstvě vymačkané šťávy a místně vypěstované složky se bude podávat.

UBYTOVÁNÍ – soukromé pokoje se dvěma lůžky a společným sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou podobné kategorie, a ve stejné části města. Je zde možnost pro jednolůžkový pokoj (popolatek další 10E / den). Je také možné vzit si apartmán nebo malý byt, ale brzy rezervace je vysoce doporučeno.

3 noci / 4 dny 179-230 €
7 nocí / 8 dní 329 – 506 €
10 nocí / 11 dnů 459 – 710 €
14 nocí / 15 dní 618 – 965 €

Počet míst je omezený. Vytvoření rezervace ubytování je 100 – 150 €

Pro vice informaci nebo rezervace piste prosim na email  milizegar@gmail.com

 

Další informace

Studio:Yoga-prema
Instruktoři:
  • Milica Zegarac
Poznámka k akci:Více informací je k dispozici na webových stránkách http://www.yoga-prema.com/ nebo napište nám e-mail na milizegar@gmail.com
Poznámka k ceně:Existují různé slevy, od 15% pro včasné rezervace (1/3 nákladů 45 dní před zahájením programu), 10% pro studenty, licencované jóga instruktoři, psychologové, a tak dále.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám