Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga na střeše OC Chodov

03.07. - 29.08.2017Po 18:00 - Út 19:30
Přijďte si přes prázdniny zacvičit přímo na střešní terasu OC Chodov, kde jsme pro vás od 3. července ve spolupráci s nákupním centrem připravili různé druhy jógy.

Prožijte svá letní odpoledne příjemným uvolněním a protažením s nebem nad hlavou a poznejte váš oblíbený obchodní dům i z jiného úhlu pohledu. Cvičit budeme za každého počasí (je tam možnost cvičit i na zastřešeném prostoru) od 3. července do konce prázdnin, a to každé pondělí od 18:00 – 19:00 a každé úterý od 18:00 – 19:30.

Zbavte se stresu, bolesti zad i špatné nálady a přijďte si s námi užít léto.

Cvičit budeme různé styly jógy s různými lektory(kami). Aktuální druh lekce a jméno lektora(rky) bude vždy zveřejněno v rezervačním systému. Tam si taky své místo na lekci rezervujte online, kapacita je omezena a bylo by škoda přijít zbytečně. Rezervace je možná též na recepci (tel: 722272912)

V rezervačním systému jsou pro rezervaci nachystána okýnka sytě červené barvy na záložce Jóga modrý sál a pokud nebudete moci na rezervovanou lekci přijít, prosíme o včasné odhlášení a uvolnění místa pro další zájemce. Děkujeme.

Další informace

Studio:střecha OC Chodov
Instruktoři:
  • různí


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám