Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga šesti smyslů

09.02.2019So 14:00 - 17:15

Jsme zvyklí se věnovat rozsáhlým částem našeho těla jako jsou ruce, nohy, trup, hlava.

Málo času už ale věnujeme při běžné jógové praxi jemné práci s orgány našich smyslů – očím, uším, kůži, chuťovým pohárkům, nosu. Přitom jsou pro většinou z nás tak důležité, že si život bez nich ani nedovedeme představit. A také se dá jejich správná funkčnost jógovou praxí dobře podpořit. Ideálně dříve než nějaká dysfunkce nastane, abychom udrželi co nejdéle jejich plné zdraví, protože kam jde naše práce s tělem a naše pozornost, jde energie, kam jde pozornost a dech, jde kyslík, a kde je energie a kyslík, tam bydlí zdraví.

Zvláštní pozornost budeme věnovat našemu šestému smyslu – intuici.

Jedná se o jemnou práci s tělem, neočekávejte náročnou dynamickou praxi. Vezměte si, prosím, přesto pohodlné oblečení na cvičení.

Praxe je prospěšná i pokud již nějaké problémy se smyslovými orgány existují, kontraindikovány jsou čerstvé pooperační stavy.

LEKTORKA: Petra Plutnarová
Petra se věnuje jógové terapii, vinjása józe, jin józe, meditaci, somatické práci s tělem a traumatem, a vede specializované workshopy v oblasti pánevního dna, zdravé páteře, obrácených pozic, meditace a další. Za jógou jezdí po světě, studovala v ášramech v Indii, na Bali i na Srí Lance. Je i terapeutkou reiki. Je vášnivou tanečnicí a cestovatelkou.

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervujte na webu: https://yogakarlin.cz/nabidka/joga-sesti-smyslu/ Potvrďte svou účast zaplacením celé částky na účet 2701159443 / 2010. Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo.
Poznámka k ceně:Při vstupu na Multisportku vám vrátíme 100 Kč.
649 
Zpět na vyhledávání

PROGRAM
Oči a zrak
Uši a sluch
Ústa a chuť
Nos a čich
Kůže a hmat
Šestý smysl: intuicePartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám