Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga pro seniory s Ivanou Žegklitzovou

27.05.2022Pá 17:00 - 20:00

Na semináři Vás seznámíme s tím, jak přistupovat ke skupině seniorů. Jsou různé druhy skupin seniorů a v rámci jedné skupiny jsou senioři s odlišnými zdravotními problémy a s naprosto odlišnými motorickými dovednostmi. Cvičení jógy pro seniory má mnoho podob. Je nutné respektovat zdravotní stav a stav organismu způsobený procesem stárnutí. Na tomto základě je nutné přizpůsobit cvičení jógy. Naučíme Vás jednotlivé modifikace ásán adaptované právě pro seniory. Naučíme Vás také při práci se seniory používat pomůcky, které jsou v lekcích jógy pro seniory mimořádně důležité.

Náplň kurzu

  • Jóga pro seniory – změny v organismu seniorů
  • Techniky jógy pro seniory a práce s pomůckami
  • Skladba lekce jógy pro seniory
  • Dechové a relaxační techniky pro seniory
  • Běžné nemoci seniorů a jejich kontraindikace pro cvičení například vysoký/nízký krevní tlak, diabetes, výhřezy plotýnek, obecně bolesti zad, obezita,  kardio problémy, deprese, atd.

Seminář je YACEP(povinné školení) pro Vás, kteří jste členy YA

Termín: 27.5.2022 pátek 17:00 – 20:00
Lektor: Ivana Žegklitzová
Cena semináře: 700 Kč

Další informace

Studio:Yoga4Yogi (1)
Podmínky rezervace:Pokud máte dotazy, tak pište nebo volejte 724 648 545. Jakmile napíšete mail, pošleme Vám info zda je ještě místo v kurzu. Prosím hlaste se i se svými přáteli co nejdříve, semináře se rychle plní. Moc se na Vás těšíme Přihlašovací formulář na webu: https://yoga4yogi.cz/seminare/#sekce-24
698 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám