Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga s Katkou Novákovou

04.06. - 01.01.1970

OM Yoga Studio Vás zve na Jógu s Katkou Novákovou na Lago di Garda.

Milí jógoví přátelé,
využijte nabídky a mého pozvání prožít týden v přírodním ráji na Lago di Garda. Tento ráj všech aktivit v přírodě je ideální místo pro získání perfektní formy před létem, odpočinout si a načerpat energii v blízkosti jezer a řek, mezi skalami, na vrcholcích hor a to vše ve spojení s jógou.
Ráno a večer budou probíhat lekce jógy v překrásném sále (v komplexu apartmánů), možnost cvičení venku na trávě, či vítání slunce na náhorní plošině nad jezerem.
Kouzlo okolní přírody jsou Vám připraveni ukázat zkušení horští vůdci a milí průvodci z české společnosti GARDA OUTDOOR . Možnost využití jejich služeb při pohybu v horách – feratové cesty, lezení, canyoning, biking, inline brusle. Windsurfing. Možnost vypůjčení všeho nutného vybavení.
Těším se na Vás, Katka.

KOMPLEX APARTMÁNŮ AGRITUR LAURA na severním pobřeží jezera je klidná oáza v městečku Torbole – jinak rušné mekky všech horalů, lezců, cyklistů, surfařů, jachtařů….
Je zde výhled na sousedící vinice, řeku Sarca i hory tyčící se nad jezerem do výše 2000 m.

VYBAVENÍ APARTMÁNŮ:
Apartmány jsou nově zařízené a vybavené v moderním stylu s kapacitou 4-6 osob – obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 dvoulůžkové pokoje, koupelna, WC. Všechny pokoje mají balkon. Každý apartmán má TV se satelitem, vlastní sociální zařízení, kuchyňku s lednicí, základním nádobím a čisticími prostředky. Apartmány jsou vybaveny ložním prádlem a ručníky.
K objektu patří i zahrada, kde je možnost grilování, odpočinku na lehátkách či hraní stolního tenisu a fotbálku. K dispozici je sál pro jógu. Samozřejmostí je také uzamykatelná místnost pro uskladnění sportovního náčiní.

Ceník týdenního pobytu:
• 5.800,- Kč na osobu – při počtu 2 osoby na pokoji
• 9.800,- Kč na osobu – při počtu 1 osoba na pokoji
• Možnost přistýlky – max 2 os/ apartmán : děti 2.700,- Kč
dospělí 3.500,- Kč
• Možnost snídaně za příplatek 10 EUR/ osoba/ den

V ceně je zahrnuto: ubytování 7 nocí, ložní prádlo, ručníky, lekce jógy 2x denně, prostor pro uskladnění sportovního vybavení a jako bonus uvítací zahradní párty s grilováním a společnou zábavou.

ZDE informace o ubytování.

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám