Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga pro senioryKurzy pro instruktory

13.01.2018So 11:00 - 18:00
Celodenní seminář zaměřený na techniky a sestavy, které mají pozitivní dopad pro klienty ve vyšším věku.

Naše populace nezadržitelně stárne a tento fakt se projevuje i ve studiích jógy, kam přichází cvičit stále více lidí v seniorském věku. Cvičení ve vyšším věku má ale svá omezení a specifika, která pokud se nedodržují, mohou vést spíše než k regeneraci těla k jeho devastaci. Svalové hmoty a síly ubývá, opotřebované klouby už většinou nejsou schopny takových rozsahů a jistota došlapu a rovnováhy se ztrácí.

Na našem semináři si proto prohloubíme některé znalosti z vašich předchozích kurzů a zaměříme se na techniky a sestavy, které mají právě pro jogíny ve vyšším věku, pozitivní dopad. Ukážeme si možnosti cvičení, v lehu v sedu i na židli a upozorníme na úskalí spojená s jednotlivými pozicemi, jejichž provádění může být bez vědomého přístupu problematické a riskantní.

Program:

Na našem semináři si prohloubíme některé znalosti z vašich předchozích kurzů a ukážeme si možnosti průpravných cvičení i ásan:

  • v lehu
  • v sedu
  • na židli

a upozorníme na úskalí spojená s jednotlivými pozicemi, jejichž provádění může být bez vědomého přístupu problematické a riskantní.

Další informace

Studio:Dům jógy Anděl (5)
Instruktoři:
  • Věra Vojtěchová
1 950 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám