Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga pomáhá aneb DEN JÓGY ve spolupráci s nadací YogaHelp

21.06.2017St 16:30 - 18:00

Jóga pomáhá aneb mezinárodní den jógy v Jógovně

Jógovna, za kterou stojí Šárka Konečná a nadace YogaHelp pod taktovkou Petry Špindlerové vás srdečně zvou v Mezinárodní den jógy 21. července na lekci Příběh vinjása jógy věnovanou vám všem bez rozdílu věku, pohlaví či náboženství.. Téma lekce se ponese v duchu oddanosti a otevřených srdcí.

Společně začněme onen den onu lekci ukotvením a spojením se s dechem i se sebou samým. Zpěv mantry se sepnutými dlaněmi před hrudní kostí v nás pak rozezní společný záměr toho dne.

Lekce vinjásového typu slouží jako metafora vlastního bytí, subjektivního vnímání reality a vlastní reakce na ni. Skrze praxi jógy ve stylu vinjása, kdy propojujeme pohyb s dechem a dech s pohybem, vytváříme plynulé pohyby a přechody mezi ásanami (pozicemi), jež jsou nácvikem vlastního přístupu k událostem mimo podložku. K běžným situacím, k reakcím na ně, k reakcím na druhé, k reakcím směrem sami k sobě. Jemná a tvořivá vinjása jóga nás nabádá k hledání něčeho více, než jsou pouhé pokyny sloužící ke vstupu či výstupu z ásan. Nabádá nás hledat obsah za formou.

Nakonec měkké povytažení konečků prstů k čelu bude jemným gestem na závěr děkující nám za čas, který jsme si věnovali.

Vstup zdarma.
Vhodné i pro začátečníky.

Více o nadačním fondu YogaHelp

Rádi bychom Vás pozvali na prezentaci nového Nadačního fondu YogaHelp. Jak název napovídá , jedná se o pomoc lidem prostřednictvím jógy. Přes 4000 let stará technika má úžasný terapeutický efekt a může pomoci mnoha lidem. At’ už v dnešní rychlé době jógou proti stresu, depresím, bolavým zádům či jóga pro diabetiky, pro seniory, pro děti s ADD a ADHD atd. Je to opravdu mnoho, co by se dalo vyjmenovat.

Našim cílem je dotovat tyto specielní lekce potřebným, tak aby byly přístupné všem, sociálním slabým skupinám, seniorům, matkám samoživitelkám, vícepočetným rodinám aj. A to po celé České republice.

Za založením YogaHelp stojí herečka Petra Špindlerová a bývalý vrcholový sportovec, fotbalový záložník Václav Němeček.

Petra Špindlerová, herečka, která se také aktivně věnuje józe. Ve spolupráci se studiem Yoga&Art založila před necelými 6ti lety unikátní projekt “Teen jóga pro dívky”. Kromě těch ,vede také lekce pro děti a dospělé. V současné době ji můžete vidět v divadelních inscenacích uváděných produkcí StageArtcz, a to “The Naked Truth”(Odhalená pravda, v roli Rity) a K-PAX Svět podle Prota (role vrchni sestry Betty), 8 hlav šílenství, film (premiéra podzim 2017)
Lajna, seriál z hokejového prostředí (premiéra podzim 2017)
www.petrasindlerova.com

Václav Němeček, je bývalý český fotbalový záložník. Mezi lety 1988 a 1996 reprezentoval Československo a následně Českou republiku. Za národní tým odehrál 60 zápasů, vstřelil 6 gólů. Zúčastnil se mistrovství světa v Itálii 1990, kde se český tým probojoval až do čtvrtfinále a v roli kapitána získal s reprezentací stříbrnou medaily z Mistrovství Evropy 1996.
Od roku 1985 působil ve Spartě, v základní sestavě a plně se věnoval své sportovní kariéře. V roce 1992 přestoupil do francouzského klubu FC Toulouse, kde strávil tři sezóny. Následovalo dvouroční angažmá v FC Servette Geneva a návrat do Sparty. Kariéru ukončil dvouletým angažmá v čínském klubu Dalian Wanda. V následujících letech se věnoval práci hráčského agenta FIFA. V současnosti tuto činnost nevykonává a věnuje se různým obchodním aktivitám. Je ženatý a má dvě dcery.

Za tým YogaHelp
Petra Špindelrová
Namasté

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
0 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám