Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga polarit – prožitková a tvořivá jógová dílna

07.05.2016So 10:00 - 12:30

Opakování tvořivého semináře, který se snaží bořit mýty a dvě odlišné skupiny stojící mnohdy proti sobě. Jogíni dynamického přístupu jógy a jogíny zastupující jemný a pomalý styl praxe. Který je ten správný? Toť otázka. Nejlepší je, pokud jej prožijeme na vlastním těle a sami si promyslíme který přístup praxe je ten pro naše potřeby, nikoliv potřeby našeho souseda.

Prožitkový workshop, který si vytvoříme sami skrze své prožitky. Hledání středu mezi protipóly. Hledání harmonie. Hledání opěrného bodu. Hledání prožitku mezi jin a jang. Mezi klidem a dynamikou. Mezi chladem a teplem. Mezi mužem a ženou. Mezi měsícem a sluncem. Mezi tmou a světlem. Mezi nocí a dnem.

Jangová stránka nás samotných je povahy aktivní, emoční, orientována vzhůru a ven. Je to část teplejší, položená k povrchu, zaměřená na úsilí, více mužská. Je to aktivita změny, pohybu a v tomto smyslu se díváme i na svět a sebe samotné – potřeba věci měnit tak, abychom je přizpůsobili svým představám. Jinová část je méně aktivní, chladnější, blíže k jádru věci, orientována k zemi, více ženská a smířená s věcmi tak, jak jsou. Jinová stránka v sobě skrývá soucit, něhu, mateřskou energii.

Workshop bude zaměřen prakticky, kdy projdeme skrze praxi jangového charakteru k prožitku jinového aspektu a okusíme jejich rozdílnost a možná nakonec zjistíme, že jeden bez druhého nemůžou být. Možná zjistíme, že potřebujeme obě polarity. Jak aktivitu, tak pasivitu. Jak zlost, tak klid. Jak den, tak noc. Jak muže, tak ženu.

Praxe bude v tomto období přirozeně detoxikační.

Prosím vezměte si s sebou jak lehké oblečení, tak teplejší. Seminář není vhodný pro těhotné.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:rezervace: online z rozvrhu studia na http://bindu-yoga.isportsystem.cz + zasláním 50 % zálohy na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „jinjang_příjmení”), zbytek hotovostně ve studiu
Poznámka k ceně:390,- Kč (studenti a mateřská)
450 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám