Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga, ostrov a moře – dovolená 2017

22.07. - 30.07.2017
Zvu vás na první prázdninový týden odpočinout si od zmatku a shonu civilizace. Krásnější místo jsem v Chorvatsku neviděl: maličký ostrov na jihu Istrie, bývalý klášter a nyní přírodní kemp pod borovicemi, převážně pro místní! Žádný turisti, auťáky a tranzistoráky. Slunce, voda, ryby, skály a laguny, východy a západy, klid.
Pragmatické shrnutí:
7 dní ranní dynamická jóga a večerní jemné techniky (2×1,5 hodiny)
7 dní celodenní stravování z nejkvalitnějších surovin (3 jídla, svačiny, pití)
7 dní zaplacený pobyt v kempu s příslušenstvím (ve vašem stanu)
plus organizační asistence se znalostí místa a odpolední výlet do historického centra Puly
=
“all-inclusive“ pobyt s programem jen za 10.500,- Kč
KDY: čtvrtek 22.7.2017 – neděle 30.7.2017; program od 23.7 do 29.7 (7 dní)
KDE: Fratarski otok, Pula, Chorvatsko.
CENA: 10.500KČ
KONTAKT: richard@email.cz; 777 34 34 43
Pro účast, prosím, vyplňte online přihlašovací formulář.
Mám ohromnou radost, že tento rok s námi pojede zkušený kuchař Jiří Zouhar, na jehož jídla vzpomínají mnozí z účastníků různých pobytů. Nezřídka vzpomínky na jeho jídla přebijí vše ostatní. Jídlo bude vegetariánské, převážně veganské. V případě dietních omezení dejte dopředu vědět.
Nenechte se mýlit. Pobyt ve stanu není nevýhoda, ale možnost octnout se opět plněji ve spojení s přírodou. Na ostrově jiné ubytování není (a je to dobře), účastníci a místní často také volí spánek pod hvězdami.
Ostrov je vyklidněný, téměř bez civilizace. Kromě přístavního mola se stánkem (chléb a dobíjení telefonů) jsou na něm jen jednoduché koupelny s pitnou vodou. Proto si s sebou bereme svého kuchaře :), ale nejen proto. Jeho jídla budou to nejlepší, co se bude ten týden vařit na Istrii. K vaření samozřejmě využije i dobré místní ovoce a zeleninu. Ostrov je na dohled od kulturního města Puly s románskou architekturou (kam pojedeme ve středu na výlet, tento večer se nevaří večeře). Já sám na toto místo jezdím již více než 15 let a opět se těším. Ostrov je ideální pro bezstarostné uvolnění, kdy člověk začne vnímat přírodu, sebe a druhé bez různých turistických atrakcí a ruchů. Na ostrově je pouze malinká potápěčská škola (lze zkombinovat s programem). Nicméně jóga, slunce a moře vás dokonale naplní.
Na ranních lekcích se budeme věnovat naučení dobré techniky jógy. Vodítkem nám bude klasická škola aštanga vinjásy tzv. zkrácené série. Nové poznatky tak budete moci využít jak při vedených lekcích v jógovém studiu, tak při samostatném cvičení kdykoliv se vám zachce.
Večery se hodí na prohloubení jógy v širším smyslu. Naučím vás různým dechovým technikám pránájámy, očistným technikám krijí, soustřeďování mysli v meditaci, uvolnění v jógovém spánku, případně teorii jógové filosofie a praxe. Navržený program se mírně přizpůsobí vašemu zájmu.
Jógový program na místě začíná v sobotu večer a končí cvičením v sobotu ráno. Kuchyně je zajištěna od neděle do soboty (snídaně, oběd, večeře, nápoje a svačiny), takže se nebudete muset o nic starat, nechcete-li. Na sobotu před a neděli po počítám s dopravou, nebo můžete jet přes noc (podrobní instrukce k dopravě zašlu).
V celkové ceně si kupujete lekce jógy a službu kuchaře. A také moji starost a pozornost po celou dobu pobytu. Vaším jménem také zaplatíme ubytování a nakoupíme pro vás dostatek jídla. Vy se postaráte pouze o dopravu, s jejíž organizací vám však pomůžeme.
Přihlaste se kliknutím na vstupenky výše a poté neváhejte dlouho zaplatit zálohu 5.500,- Kč, aby vaše přihláška byla závazná. Kapacitu plánujeme pro maximálně 20 účastníků. V přihlášce uvedete, zda se chcete dopravit po vlastní ose autem (915km/10h z Prahy) či autobusem (pátek odpoledne a přes noc), nebo nabídnout místo v autě spolucestujícím či požádat o svezení. Parkování je u přístavu zdarma a nezažil jsem nikdy žádný problém. Orientační náklady na dopravu 2.500,- Kč.
Těšíme se na vás…
Chef Jirka Zouhar (Jídlo Jede)
Wake guru Richard Vrdlovec (Centrum Lotus, Yoga Karlín)
Máte-li otázky, neváhejte se se mnou spojit:
E richard@email.cz
T 777 34 34 43

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Podmínky rezervace:Pro účast, prosím, vyplňte online přihlašovací formulář (https://docs.google.com/forms/d/10hFJA07uwWtuZdu7C59GoAKOkfjM66tX7_ajDWllbAY).
10 500 
Zpět na vyhledávání

Program je rozumně vyvážený mezi jógou (ráno a večer na cca 1,5 hodiny) a relaxací v průběhu dne. Ráno klasické jógové cvičení ásán (cvičíme na vyvýšeném a odděleném místě u bývalého kostela) a večer technika, teorie, pránájáma, meditace, krije, jóga nidrá, atd. (buď opět u kostela, nebo při západu slunce u moře). Mezitím dostatek času pro plavání, hrátky a odpočinek. Lekce jsou vhodné pro začátečníky až středně pokročilé (viz níže).Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám