Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga Nidra – Zkoumání hlubších stavů vědomí

24.10. - 26.10.2014Pá 18:00 - Ne 13:00

Pátek: Seznámení – Relaxační večer

V pátek večer začneme jednoducho praxí Jóga Nidry, která Vás přivede do kontaktu s jejím hlubokým relaxačním účinkem. Poté budeme hovořit o různých stavech vědomí a navážeme delší praxí využívající universální symboly (jantry) a mantry dle principů jógové a tantrické tradice..

Neděle: Zkoumání hlubších stavů vědomí

Cílem tohoto kurzu je ponořit se hlouběji do možností a zážitků plynoucích z Jóga Nidry. Budeme pracovat s našimi energetickými kanály (nádí) a energetickými centry (čakrami) za účelem zvýšení naší vnímavosti energetického (pránického) těla. Vizualizací pěti elementů (tattev), které tvoří celý Kosmos, a příslušných janter zharmonizujeme psychické a fyzické tělo, též se budeme věnovat kombinaci Jóga Nidry s jinými technikami, jako je trátak (upřený pohled do jednoho bodu) nebo prána vidja (energetické léčení).

Jednotlivé praxe budou prokládány bloky teorie s možností diskuze vlastních zážitků. Budeme se věnovat různým druhům vizualizací od mandal, yanter, retrospekce po uzdravující vizualizace a možnost jejich přizpůsobení sobě na míru. Též se budeme věnovat hlubším významům symbolů a archetypů užívaných ve vizualizacích.

 

nidra yoga

Další informace

Studio:Privátní prostor
Instruktoři:
Podmínky rezervace:přihlášky emailem a nebo telefonicky
Poznámka k ceně:páteční program 300 Kč, nedělní program 400 Kč
700 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám