Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga nekonečného uzlu speciální lekce s Matějem Jurenkou

25.03. - 26.03.2017So 9:00 - Ne 11:00

S radostí vás zveme na víkendový workshop, kde se naučíte originální vinjásové  sekvence a techniky pránájámy.  Matej Jurenka je světoběžník narozený na Slovensku. Je zakladatelem jógy nekonečného uzlu, která představuje unikátní systém propojující tradiční jógu se tradiční léčebné praktiky různých kultur.

Jeho výukový styl je jemný, vhodný pro všechny úrovně praxe. Poznejte vysoce účinné techniky, které navracejí tělu rovnováhu a pevné zdraví. Tento víkend vás otevře, osvěží a poskytne inspiraci.

25. březen od 9:00 – 11:00
Jóga nekonečného uzlu – rozproudění životodárné sily: praktická sobotní lekce jógy bude kombinaci jógových ásan, pránájámy, muder a krijí s cílem rozproudit životodárnou  sílu v našem tele. Své tělo budete směrovat ke zdraví, k síle a ohebnosti, podpoříte svůj krevní oběh a zklidníte nervovou soustavu.

26. březen od 9:00 – 11:00

Jóga nekonečného uzlu – cesta ke zdroji: nedělní lekce jógy Vám představí jógu nekonečného uzlu jako ucelenou metodu pro probuzení lidského potenciálu a otevření vědomí. Na cestě ke zdroji života vás budou provázet ásany, bandhy, krije, pránájáma i mudry.

Další informace

Instruktoři:
  • Matej Jurenka


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám