Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga na zámku v Hrubšicích

12.05. - 01.01.1970

Přijeďte a zacvičte si na zámku v Hrubšicích situovaném v malebném prostředí na břehu řeky Jihlavy 8 km od Ivančic, cca 35 km JZ od Brna.
Cvičení bude probíhat venku na uzavřeném čtvercovém renesančním nádvoří či přímo na pastvinách na břehu řeky Jihlavy (5 min chůze od zámku). V případě chladného či deštivého počasí nám bude k dispozici zámecký sál s možností vytápění.

Příjezd a ubytování ve čtvrtek (12.5.) od 17:00 hod, v 18:00 lehká večeře, v 19:00 první část programu.

Program: Jóga podle známého indického učitele Jógánandy a jeho žáka Šri Krijánandy.


Na co se můžete těšit: jóga a její filozofie, význam a smysl, jógové pozice – ásany, morální kodexy jógy (jama-nijama) a jak je používat během cvičení a v praxi vůbec, relaxace a relaxační ozdravné techniky, jóga nidra – vědomá hluboká relaxace, jak používat tvůrčí představivost mysli pro hluboké uvolnění a zbavení se napětí a stresu, dechové techniky v Ananda józe, procvičování jógových pozic dle stylu Ananda jógy, práce s energií, pranajámické techniky, zdravotní aspekt Ananda jógy, metoda léčení podle Jógánandy, kruhové tance, zpěv manter.

Pokud o toto cvičení opravdu stojíte, vaše přihlášení nenechávejte na poslední chvíli. Kapacita je 30 cvičenců a míří k nám i přespolní.

Více info o ananda joze www.anandajoga.cz/vikend-v-ivancicich.aspx

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám