Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga ásána a Patanjaliho osmistupňová stezka

24.05. - 01.01.1970

Dejme si šanci nejprve se poznat a poté se stát tím, kým toužíme být. Velcí sochaři všech dob mluvili o dokonalosti skrze odbourávání nánosů hmoty, kdy ryzí dílo je přítomno pod vrstvou materiálu.

Před mnoha tisíci lety popsal mudrc Patanjali stezku osmi technik, která je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak vytesat z člověka mistrovské dílo. Jak zjistit, kdo jsme ve své nejhlubší podstatě jsme.

Tento seminář je určen těm, kteří se chtějí posílit sebe sama, nechat rozkvést svou vnitřní a vnější krásu, odpoutat se od nevyrovnaností, které umenšují pocit štěstí a radosti a dosáhnout větší stability a trvalého pocitu štěstí.

Strávíme tři dny ve společném útočišti, v klidného resortu uprostřed lesů a luk s podporou vlídného učitele, celé skupiny a sebe samých. Tam se můžeme soustředit na odhalování nejhlubších a opravdových částí toho, kdo opravdu jsme, a pochopit, že cvičení jógových ásán je pouze část jógy jako takové. Buďme připraveni zažít vnitřní změnu, legraci, laskavé srdce, ke kterému nám
pomůže lehké a radostné vedení Prashantiho.

www.prashantidejager.com

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám