Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga & ajurvéda s Timem Mitchellem

05.02. - 01.01.1970

Dvojjazyčný inspirativní seminář o ajurvédských principech se zkušeným australským učitelem védské meditace a ajurvédy Timem Mitchellem a lektorkou jógyTerezou Cíchovou.

Seminář bude probíhat v prostředí historické sýpky. Podávat budeme i ajurvédské čaje čerstvě připravené z běžného kuchyňského koření a všichni účastníci dostanou recepty na přípravu čajů doma. Seminář bude veden v angličtině s překladem do češtiny, překládá lektorka jógy Tereza Cíchová, která s Timem dlouhodobě spolupracuje.
Předchozí zkušenost s jógou ani ajurvédou není nutná. S sebou si vezměte pohodlné oblečení na sezení a cvičení.

Tim Mitchell
Tim Mitchell pochází z Austrálie a vyučuje védskou meditaci, ajurvédu a jógu.
Původně se věnoval své vášni pro plachetnice a plavil se po světových mořích, nyní se naplno věnuje výuce a cestuje po světě jako učitel a přednášející na mezinárodních konferencích.

Tim Mitchell se oborům z oblasti Véd věnuje od svých 18 let, kdy začal praktikovat védskou meditaci. Jeho osobní meditační praxe tak čítá téměř 40 let a od roku 2005, kdy v indickém městě Rishikesh zakončil své učitelské studium, vyučuje védskou meditaci v Austrálii, USA a nyní také v Evropě.
Tim cestuje opakovaně do Indie a studoval s mnoha učiteli včetně manželů Mohanových (www.svastha.com), v Austálii získal diplom Svastha jógy a ajurvédy. Již téměř 20 let pořádá v Austrálii a USA kurzy ajurvédského vaření, kde studentům předává svůj kuchařský um a porozumění, jak vařit na základě ajurvédských principů, barevně a snadno.
Svou schopnost vést harmonický a zábavný život sdílí Tim na svých seminářích o ajurvédě. Přístupnou a moderní formou vysvětluje svým studentům, že ajurvéda není cizokrajná věda, ale moudrost všech babiček. Prakticky ukazuje způsob, jak žít svůj život v souladu s cykly a rytmy světa kolem nás, jak porozumět jedinečnosti každého z nás a žít tak svůj život ve zdraví, pohodě a naplno.

www.vedicmeditation.eu
www.meditationwithtim.com
www.yogaofthekitchen.com

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám