Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga a tradiční čínská medicína

03.06.2016Pá 18:00 - 20:00

Téma I. – Ledviny a močový měchýř

První setkání zaměříme na oblast ledvin a močového měchýře. Proto, aby tyto orgány správně fungovaly, musí nejprve správně fungovat odpadní systém těla – lymfatický systém, kterému se budeme také věnovat. V případě, že trpíte otoky nohou, zavodněním organismu nebo se vám nedaří zhubnout, právě pro Vás je tento seminář určen. Řekneme si, jak poznáme, že máme tyto orgány oslabené a ukážeme si, kde na těle uvidíme varovné signály a jak tyto problémy odstranit. Vše si vysvětlíme i z psychosomatického pohledu.

Součástí semináře je i jógování a zaměření na správný dech. Lymfatický systém rozproudíme několika Pozdravy Slunci a Měsíci, projdeme jednotlivými pozicemi spojenými s těmito orgány a techniku poklepávání meridiánů (energetických drah). Ukážeme si jednotlivé body lymfy a naučíme se je stimulovat – možno pracovat ve dvojicích či jednotlivě. Závěr bude patřit meditaci na téma – vnitřní dítě. Toto téma meditace je zvoleno proto, že ledvinová energie se jako jediná ze všech energií předává v celém rozsahu z matky.

Připraveno bude občerstvení ze zdravých surovin podporující činnost ledvin a močového měchýře. Přijďte i Vy vyzkoušet jógu z jiného pohledu ve spojení s TČM.

Další informace

Studio:YOGA & ART (2)
Instruktoři:
  • Lenka Krupíková
400 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám