Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga a emoce v harmonii

18.04.2015So 10:00 - 14:00

Na tomto semináři se zaměříme na to, jak nás ovlivňují emoce a jak s nimi aktivně a zdravě pracovat pomocí technik z jógy i jiných ověřených alternativních praxí. Zaměříme se i na tantrický pohled – emoce jako energie v nás.

 Jóga je o harmonii našeho systému – našeho osobního malého vesmíru s celým Vesmírem okolo nás. A toto souznění s Univerzem vychází nejprve z harmonie uvnitř nás – našeho vyladění a sebepoznání. Prastará učení nám praví, že poznáním sebe a poznáváme celý Vesmír.

 Součástí semináře je prodloužená lekce tradiční hatha jógy v jemném meditativním tempu. Budeme se věnovat praxi, která vychází z tantrických principů práce s energií a čakrami. Během asán (jógových pozic) a meditace se zaměříme na postupné probouzení čaker, našich energetických center, jejich harmonické rozvíjení a tím i rozvoj celého našeho systému. Podpoříme tak propojení fyzického těla s energií v něm, které pomáhá v rozvoji osobnosti, zpracování  emocí, umožňuje stabilitu mysli, schopnost koncentrace a relaxace.

 Praxi doplňujeme souběžným vysvětlením zdravotních, energetických i spirituálních účinků asán či doplňkových cvičení a prohlubujeme hudební meditací a závěrečnou relaxací, kterou prohloubíme technikou Yoga Nidra, která navozuje hluboké uvolnění těla i mysli.

Seminář je určen všem zájemcům o jógu různých pokročilostí, vhodné i jako seznámení s jógou. Po dohodě lze absolvovat i v těhotenství (je nutno hlásit lektorce).

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Dagmar Volfová
500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám