Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

JIVAMUKTI MASTERCLASS: Symfonie Čaker

22.04.2018Ne 10:00 - 12:30

Naše tělo je jako hudební nástroj. Může znít příjemnými tóny lahodící našemu uchu, anebo naopak nám může pěkně trhat uši. Naše tělo je jako hudební nástroj.. Stačí je jen naladit.. Ale jak?

V Jivamukti tradici se ono ladění vyučuje skrze sekvenci ásan a jelikož jedna z našich lektorem v oné tradici pokračuje, připravili jsme společně s ní pro vás nedělní master class s nosným tématem čaker.

Sedm čaker představuje sedm úrovní vědomí, z nichž každá má vlastní zvuk, neboli bija mantru. V této sekvenci okusíte plynoucí vinjásu a střídající se ásanové postoje, které vám pomohou spojit se s vašimi čakrami a každou naladit určitým zvukem a zpěvem.

Další informace

Studio:Jógovna
Instruktoři:
Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018025. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_MASTERCLASS_ČAKRA + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu. STORNO PODMÍNKY: Záloha ve výšce 50% je nevratná. Pokud se klient na zvolený kurz/workshop nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částa a studio má právo vymáhat doplatek finální částky. Své místo však lze převést na jinou osobou. Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám