Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jin jóga a spojení se zemí

27.11.2016Ne 10:00 - 12:30

Naše současná kultura, zejména život ve městě, s přemírou vjemů a informací nás vede k nadměrnému důrazu na myšlení a analýzu, což má někdy negativní dopady v podobě odpojení se od svého těla, žití převážně v hlavě se svými často stresujícími nebo stereotypně se vracejícími myšlenkami.  Kdo není “dobře zakořeněn”, a “nestojí pevně nohama na zemi”, u toho se civilizační smog v podobě přemíry vjemů a informací může odrazit i na zdraví.

Cílem workshopu bude nastolení rovnováhy mezi fyzickou, mentální a emoční složkou sebe sama, získání lepšího kontaktu se svým tělem a schopnost naslouchat lépe jeho potřebám a momentálnímu stavu, ve kterém se nachází – například kde v těle nám vlivem nahromaděných stresů během života vznikají tenze a blokády.

 Zlepšíme svou rovnováhu a zakotvení ve svém středu cestou uvědomění si jemných nuancí, které hrají roli v balančních pozicích i v prostém stoji. Jin jógová poklidná praxe zaměřená na uzemnění pak napomůže zklidnění nervového systému a odstranění překážek v proudění energie, které se mohou nacházet v liniích meridiánů. Pozornost bude věnována ve větší míře našim chodidlům a nohám, kde energetické kanály buď končí, či začínají. Jejich oživení pomůže k revitalizaci celé naší bytosti. Workshop bude zakončen závěrečnou vedenou hlubokou relaxací za doprovodu harmonizujících zvuků Koshi.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Šárka Soudková


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám