Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jemná jóga a spirální dynamika

05.08.2017So 10:00 - 13:00

Praktický seminář jemné hatha jógy se zaměřením na zdravotní aspekt jógy s prvky spirální dynamiky-spirální jógy a iengar jógy.

Spirální dynamika je koncept trojrozměrného držení a pohybové koordinace lidského těla. Vychází z principů anatomické stavby člověka a jeho ideální pohybové  koordinace. Tento inovační pohled nám umožňuje novou interpretaci anatomie a porozumění souvislostí  pohybové koordinace a využívání přírodních principů jeko je princip polarity, vzpřímení, klenby a spirální princip.

Jak již popis napovídá, zaměříme se tentokrát na tělo fyzické – jak zdravě vystavět jógové pozice od kořenů až po korunu. Využijeme hojnost jógových pomůcek studia Akasha pro to, aby naše tělo opravdu našlo způsob jak cvičit jógu dle jógové zásady Ahimsa – neubližování – zejména neubližování si.

Vhodné jak pro jógové začátečníky, tak pro ty, kteří už se józe věnují nějaký čas.

Máte li zájem přijít si zacvičit v pomalejším tempu jemnou jógu a poznávat nastavení svého těla a jemně dolaďovat jógové pozice a nechat odpočinout svoji mysl, tento seminář je určen právě vám.

Vědomá práce s tělem navíc uvolňuje staré (nejen pohybové) vzorce a proudění energie. Budeme také prohlubovat umění pozorovat, co se děje v naší mysli – aneb nádech výdech, zklidňující pranajáma, přichází uvnitřnění a třeba i sama meditace…

A závěrem si užijeme oblíbenou relaxační techniku Yoga Nidra, která navozuje hluboké uvolnění těla i mysli.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Dagmar Volfová
590 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám