Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

“K játru věci” – posílení činnosti jater

18.04.2015So 10:00 - 12:00

Játra jako nepostradatelné jádro vnitřní stability organismu. Játra jako jeden z nejvíce exponovaných orgánů dnešní doby, (nejen) v jarní periodě. Zdroj energie či druhotná příčina její ztráty.

Játra jsou orgánem s širokou řadou klíčových funkcí – počínaje metabolismem cukrů a tuků, vyměšováním žluči do střev, přes katabolismus bílkovin a udržování hladiny krevního cukru a v neposlední řadě i schopností odstraňováním toxických látek z těla.

Z hlediska tantrou prodchnuté jógové fyziologie je činnost jater spojena s emocí hněvu, vzteku a zášti, které jejich zdravé fungování omezují.

Téma správného fungování jater je provázáno s matricemi prvních třech čaker – múladháry, svádhišthány a manipúry, které podmiňují způsob vnímání sebe sama jako těla, jeho potřeb, a také síly ega které potřebuje interagovat a potvrzovat si sebe sama skrze okolí.

Na připraveném workshopu si na začátku povíme něco o psychologii prvních třech čaker a jejich vazby k jemné i hrubé úrovni našeho organismu, v praktické části se zaměříme detoxifikační praxi jógy, postavené na pilířích vědomé práce s pozorností v jaterním okruhu (ásana, pránajáma, antarik dháraná). Zakončíme “čajovým” přípitkem z ostropestřce marijánského.

jatra-220x220

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:http://bindu-yoga.isportsystem.cz
Poznámka k ceně:400 Kč / 300 Kč (studenti, mateřská) PLATBA: Záloha 200 Kč na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „jatra_příjmení”), zbytek hotovostně ve studiu
400 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám