Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jaro na Kypru

17.04. - 01.01.1970

Vybavení
Restaurace Athena, kavárna a snack bar Apollon, Artemis bar, Aphrodite pool bar, tv-místnost, obchod se suvenýry, herna video her, kadeřnictví, služby hotelové prádelny, venkovní bazén, vnitřní vytápěný bazén, jacuzzi, sauna, posilovna, 4 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), stolní tenis, squash, ve vzdálenosti do 40 km jsou 3 krásná a moderní 18-jamková golfová hřiště.

Ubytování
Hotel disponuje celkem 422 pokoji, které byly v zimě 2009/10 kompletně zrenovovány. Všechny pokoje jsou v tradičním stylu a jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vanou, WC, vysoušečem vlasů, klimatizací/topením, TV se satelitním příjmem, rádiem, telefonem, trezorem, malou lednicí, balkónem se stolkem a židlemi.

Cena zahrnuje
Zpáteční letenku Praha-Paphos-Praha včetně tax a palivových poplatků, transfer letiště-hotel-letiště, 7 nocí ve 4* hotelu, 7 polopenzí, 2 polodenní výlety s česky mluvícím průvodcem a autobusem (Paphos a Afroditiny lázně), zábavný program v hotelu, služby českého delegáta, základní zdravotní cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku.

Cena také samozřejmě zahrnuje denní jógu s Veronikou.

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Veronika Carmanová
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám