Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jarní víkendové jógování – Ashtanga

20.03. - 22.03.2015Pá 17:00 - Ne 16:00

Víkend plný ashtangy jógy ve stylovém penzionu Village House. Akce je vhodná pro studenty, kteří chtějí proniknout hlouběji do své ashtangové praxe. Zůčastnit se mohou jak pokročilí studenti s již vybudovanou jógovou praxí, tak úplní začátečníci, kteří se s jógou teprve seznamují. Komorní, útulné prostředí penzionu a malá skupinka studentů nám umožní intenzivní, individuální studium v klidném prostředí. Pro nováčky je toto výborná příležitost, jak poznat o čem je systém ashtangy a jóga všeobecně a začít si budovat vlastní jógovou praxi. Víkend je také ideální pro studenty, kteří nemají stálého učitele a chtěli by se posunout v ashtanze dále.

Součástí hodin budou ranní Mysore lekce, vedená lekce První Série, teorie, filosofie, meditace, pranayama a workshopy na pochopení složitějších prvků ásany.

Čas budeme mít také na procházky po okolí, vychutnáme si výbornou jogínskou stravu a celkově se budeme zbavovat stresu, nalézat vnitřní klid a spojení se svou duší.

 

 

 

 

Další informace

Studio:Village House
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace přes www.denisasengerova.com Místo budete mít rezervované po zaplacení celé částky buď převodem na účet nebo v hotovosti v mých lekcích.
Poznámka k akci:Max. počet: 10 studentů
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje dvě noci ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, vegetariánskou/veganskou plnou penzi a přibližně 12 hodin jógy.

Pátek večer: Vedená lekce První Série

Sobota ráno: Mysore lekce

Sobota dopoledne: Seminář filosofie

Sobota odpoledne: Technický workshop, pranayama, meditace

Neděle ráno: Mysore lekce

Neděle dopoledne: Védy, chanting

Neděle odpoledne: složitější ásany podrobně

Podívejte se na odkaz na webu pro podrobný program. Program bude možná blíže k termínu mírně upraven, v závislosti na typu skupinky, avšak základní struktura zůstane.

 Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám