Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jarní probuzení (hatha jóga s energií čaker)

04.04.2015So 10:00 - 13:00

Seminář s prodlouženou lekcí tradiční hatha jógy s energií čaker, ve kterém se zaměříme na jarní témata – jak se probudit a odlehčit po zimě, probereme pár jógínských očistných metod  a zařadíme i techniky na podporu imunity a trávení. Zkrátka podpoříme náš vnitřní oheň a probudíme se do času rozkvětu.

 Tradiční hatha jóga vychází z tantrických principů práce s energií a čakrami. Během asán (jógových pozic) a meditace se zaměříme na postupné probouzení čaker, našich energetických center, jejich harmonické rozvíjení a tím i rozvoj celého našeho systému. Podpoříme tak propojení fyzického těla s energií v něm, které pomáhá v rozvoji osobnosti, zpracování  emocí, umožňuje stabilitu mysli, schopnost koncentrace a relaxace.

Praxi doplňujeme souběžným vysvětlením zdravotních, energetických i spirituálních účinků asán či doplňkových cvičení a prohlubujeme hudební meditací a závěrečnou relaxací, kterou prohloubíme technikou Yoga Nidra, která navozuje hluboké uvolnění těla i mysli.

Seminář je určen všem zájemcům o jógu různých pokročilostí, vhodné i jako seznámení s jógou. Po dohodě lze absolvovat i v těhotenství (je nutno hlásit lektorce).

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Dagmar Volfová
500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám