Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jarní meditační tantrajóga retreat

01.04.2017So 10:00 - 14:00

Když se řekne tantra, co si pod tím představíte? Tantra je prastará tradiční forma práce s energií – naší životní energií kundaliní. Tantrická jóga používá jógové pozice a meditace k zdravému a vědomému rozvádění energie v těle a probouzení našeho (někdy skrytého) potenciálu. Jóga to bude jemná, orientovaná na náš vnitřní svět.

Budeme také pracovat s meditací v sedě i v pomalém jemném intuitivním pohybu. Použijeme hudební meditace a i to nejvzácnější, co máme: ticho. Najít to vnitřní ticho je jako najít skrytý poklad uvnitř. Naši osobní hloubku a stabilitu, po které tolik toužíme. Máme ji tam.
Meditovat budeme i s mantrami, které jsou tradičně pohonem energie kundaliní a pročišťují naše kanálky nadí, aby energie mohla proudit tak, jak je potřeba.

Jógu a meditace vede lektorka tantrické jógy a tradiční tantry Dagmar Volfová, čerstvě inspirovaná též dvouměsíčním pobytem v tradičním ašrámu v útrobách střední Indie, kde dokončila svá další 4 letá studia tradičních tantrických kundalini meditací a rituálů. Pokud je pro vás slovo tantra zapovězené, či budí-li divoké představy vězte, že tradiční indická tantra má s tou, která se běžné prodává na západě pramálo společného a zaslouží si revival.

Rezervujte včas, protože kapacitu máme tentokrát omezenou jen na 12 účastníků!

Workshop s Dagmar Volfovou

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Dagmar Volfová
Podmínky rezervace:Potvrďte svou účast zaplacením zálohy 50% z ceny na účet 2113581605/2700. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_JARNI_MEDITACE + rezervujte si místo v našem rezervačním systému na www.jogovna.cz. Zbytek ceny se doplácí v den akce ve studiu.
690 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám