Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jarní jógový a wellness pobyt na krásném ostrově Ischie

10.05. - 17.05.2019

Zveme Vás na jarní jógový a wellness pobyt na krásném ostrově Ischie

termín: 10.05.‐17.05.2019 CENA BALÍČKU: € 350,00

Těšit se můžete na jedinečnou kombinaci praktických a teoretických informací, které Vám pomohou najít rovnováhu díky propojení více úrovní (fyzické, mentální, emocionální a spirituální). Pečování o sebe a poznáváním nepoznaného si rozšíříte obzory a o zážitky a prožitky nebude nouze. Zároveň budete mít prostor si odpočinout v termálních lázních a nabrat novou energii. Začněte den ranní meditaci a cvičením dynamičtejší Vinyasa jogy, při které se klade důraz na spojení dechu s pohybem za doprovodu příjemné hudby, která umocní potěšení z pohybu a protažení svalů.

Dále se můžete těšit na večerní povídání a zajímavé mini‐workshopy zaměřené na různá témata z oboru výživy, psychosomatiky, filozofie jógy (mini‐workshopy nejsou součástí balíčku, zpoplatněné na místě). Naučíte se jak praktikovat meditaci, dechová cvičení, vizualizace, pozitivní afirmace ale i principy zdravého pohybu. Kdo dnes nemá bolesti zad? Podíváme se spolu na krátké a účinné sestavy, které můžete
praktikovat denně a docílit harmonického pohybu a pružnosti. Máte v hlavě zmatek z nepřeberného množství informací v oblasti výživy? Naučte se správně stravovat a skončete již jednou pro vždy s dietami. Nevíte jak na meditaci a v dnešním uspěchaném životním stylu nemáte čas? Naučíme vás jak se zrelaxovat během krátké chvíle třeba i v metru či vlaku.

Vaši průvodkyní na cestě k poznání a relaxaci bude Blanka Campbell, diplomovaná nutriční terapeuta a certifikovaná lektorka jógy.
Blanka propojuje vědecké poznatky z oboru výživy a předává je vášnivě v jednoduché a zábavné formě. Její specializací jsou gastrointestinální a hormonální nerovnováhy a emocionální přejídání. Ve svých lekcích jógy Blanka ráda kombinuje zábavné a hravé sestavy s důrazem na propojení dechu a prožitkem přítomného momentu. V meditacích ráda zapojuje vizualizace.
Webová stránka.

UBYTOVÁNÍ: v hotelu Mareco 3* Forio. Jedná se o velmi příjemný hotel nabízející skvělé podmínky
pro tento typ pobytu: krásné prostorné terasy s výhledem na moře vhodné pro cvičení, klidná
pozice daleko od dopravního ruchu, zahrada pro relaxaci duše, v těsné blízkosti 2 písečné pláže,
moře jen 80m od hotelu, pro večerní procházky do historického centra městečka Forio jen 10min
pěší chůze. Venkovní bazén, vnitřní teplý bazén. Strava polopenze: snídaně a večeře, na předchozí
objednávku je možné dojednat vegetariánskou/ veganskou stravu. Možná změna ubytování
vyhrazena.

POPIS PROGRAMU: česky mluvící lektorka jógy, cvičení 2x denně (ráno a večer, pro začátečníky
i pokročilé), 1 společný večer s programem. Konání se podmiňuje min. počtem 15 účastníků.
Změna programu vyhrazena. Možnost domluvit mini‐workshopy na témata z oboru výživy,
psychosomatiky, filozofie jógy (zpoplatněné).

TECHNICKÉ INFORMACE: Výše uvedená cena balíčku je na osobu ve dvoulůžkovém pokoji sdíleném s další osobou a zahrnuje:  ubytování na 7 nocí, 7x polopenze (snídaně+večeře), delegátský servis, program. Nezahrnuje dopravu a transfery. Možná doprava: letecká (odlety: Katowice, Praha, Wroclav, Vídeň, Budapešt), příp. autobusová (pátek‐neděle, Praha,Brno / Č.Budějovice – trasa na vyž.),
skupinové transfery letiště/hotel a zpět včetně trajektu. Sleva z balíčku pro osobu na 3. lůžku 10%, na 4. lůžku 15%. Příplatek za jednolůkový pokoj € 70/za pobyt.

Kontaktujte nás:
Martina Štálová a Hanka Lobíková, LOSTAR Viggi della Mytravelling snc di Stalova e Lobikova.
mail: marti@lostar.it nebo hani@lostar.it

 

Další informace

Studio:Mareco 3* Forio
Instruktoři:

POPIS PROGRAMU: česky mluvící lektorka jógy, cvičení 2x denně (ráno a večer, pro začátečníky i pokročilé), 1 společný večer s programem. Konání se podmiňuje min. počtem 15 účastníků. Změna programu vyhrazena. Možnost domluvit mini‐workshopy na témata z oboru výživy,
psychosomatiky, filozofie jógy (zpoplatněné).Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám