Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

JARNÍ EXOTIKA NA THAJSKÉM OSTROVĚ KOH HAI!

18.03. - 28.03.2019Po 7:00 - Čt 20:00

Stejně jako v loňském roce jsme provás připravili 8denní pobyt s jógou na úžasném thajském ostrově Koh Hai! Chcete-li na chvíli hodit za hlavu každodenní povinnosti, stres a negativní emoce, tak se určitě vydejte s námi na tento jedinečný ostrov. Společně se naladíme na příchod jara a načerpáme novou energii!

Každé ráno pozdravíme společně slunce, prohloubíme a zklidníme dech při pranajámě, rozvibrujeme naše tělo jednoduchou mantrou a protáhneme se v jógových ásanách, kdy podpoříme detoxikaci celého těla.

Při večerní lekci naladíme mysl na naši vnitřní energii, otevřeme naše srdce pro pochopení a lásku a rozpustíme hluboce uložené negativní emoce během jin jógy nebo čakra jógy. Naučíme se jednoduchou meditační techniku, která vám pomůže ovládnout emoce a zklidnit myšlenky v každodenním životě.

Thajský ostrov Koh Hai je maličkým (5 km2), ale nádherným místem, kam se naštěstí ještě nehrnou davy turistů a kde lišky dávají dobrou noc. Čeká nás tak úžasná příroda, blankytné moře a dlouhá bezejmenná pláž a místa s výbornými podmínkami pro šnorchlování. Na ostrově nenajdete ani kilometr silnice, nejsou tu auta, ani motorky. Je to ráj pro milovníky klidu a panenské přírody. Váš výhled z pláže bude orámován mnoha kouzelnými ostrovy jako je Koh Kradan, který je dobře známý pro pořádání svatebních obřadů pod vodou a dále ostrovy Koh Mook, Koh Cheuk, Koh Mah a Koh Rok.

Pobyt je pořádán ve spolupráci s CK Marco Polo. Kde můžete svůj pobyt přímo zakoupit.

Termín: 18. 3. – 28. 3. 2019
Ubytování: Koh Hai Fantasy Resort
Cena: od 39 900 Kč viz ceník CK Marco Polo

Další informace

Studio:Eka Yoga Space (0)
Instruktoři:
  • Irma Březina
Podmínky rezervace:Rezervujte přes formulář na webu Eka Yoga Space nebo přímo u CK Marco Polo (+420 241 718 646).
39 900 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám