Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Iyengar jóga na Kanárských ostrovech aneb Practice, Eat, Enjoy!

03.09. - 10.09.2023
Dobrý den,
srdečně vás zvu na jednu z mála dovolených u moře s výhradním cvičením Iyengar jógy, s certifikovanou lektorkou od r.2014.
Budeme praktikovat na ostrově Fuerteventura na Kanárských ostrovech, který je známý pro své nekonečné pohádkové pláže se zlatavým pískem. Hotel se nachází přímo u jedné z těchto pláží. Fuerte Ventura by se dalo přeložit jako ,,silné štěstí nebo dobrodružství”, a to vystihuje přesně to, co zažívají lidé s praxí Iyengarovy metody.
Čeká nás 6 dní cvičení na jedné z mnoha příjemných teras hotelu, 2x denně, a jak jinak než jedinečnou, efektivní a precizní metodikou.
Mohu vám garantovat, že po týdnu pravidelného cvičení se budete cítit ve výborné kondici nejen po tělesné stránce, a ucítíte na sobě ohromný pokrok v dovednostech, síle, pružnosti i stabilitě a lehkosti v pozicích.
Lekce budou vyvážené pro stabilitu a mobilitu, zaměřené na různé části těla a témata, tak aby lidé zvládli cvičit celý týden. Součástí některých lekcí bude i vedené dýchání. V každé lekci bude relaxace.
Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi, proto neváhejte vzít své blízké i přátele. V hotelu najdete dětský koutek, bazén, a pobřeží nabízí mělké pláže pro děti. V hotelu je wellnes, sportovní aktivity i nabídka výletů po ostrově.
Pokud přemýšlíte o cestování s dětmi, a je to pro vás nové, možná při rozhodování pomohou konkrétní rady zkušenějších v tomto článku – O cestování s dětmi od A do Z a jak je zabavit v letadle. nebo Vychytejte létání s malým raráškem.
VÍCE INFORMACÍ ZDE
Rezervace zájezdového pobytu přes Villas & Resorts Travel Agency
Rezervace programu cvičení Iyengar jógy přes isport u Jany

Další informace

Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace zájezdu přes Villas & Resorts Travel Agency nejpozději do 31.3.2023 Rezervace programu cvičení Iyengar jógy přes isport na webu u Jany https://janachadimova.isportsystem.cz/#course111
31 790 
Dovolená září 2023 s Iyengar jógou
Zpět na vyhledávání

6 dní cvičení, 2x denně, s certifikovanou lektorkou Iyengar jógy s praxí od r.2007 Janou Chadimovou, výhradní cvičení dle metodiky systému, bez mixování s jinými technikami ásan a pranayamy

ranní lekce 7:30 – 9

večerní lekce 17:30-18:30

lektorka si vyhrazuje právo na úpravu dle aktuální situace

pokud se zájezdu budou účastnit učitelé jógy, uvědomují si během lekcí, že jsou v roli studentaPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám