Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Instruktor jógy – vzdělávací program s akreditacíKurzy pro instruktory

08.09. - 14.01.2018Pá 15:30 - Ne 19:30
Cílem vzdělávacího programu Instruktor jógy je spojit znalosti z oblastí anatomie, fyziologie, psychologie, pedagogiky, výživy a hygieny se základy jógy, speciálními dechovými a relaxačními technikami a základy zdravého pohybu.
Kurz účastníkům poskytuje především poznatky a dovednosti z oblasti hathajógy a power yogy, ale i z dalších současných směrů (ashtanga vinyasa yoga , jógová terapie, i méně tradiční jógové formy). Během kurzu získáte potřebné teoretické znalosti i praktické zkušenosti, které vás připraví na vedení lekcí jógy pro klienty s různou  úrovní pokročilosti, věku,kondice a zdravotního v rámci skupinových lekcí, ale získáte i základní znalosti, jak sestavit lekce pro individuální klienty. Po úspěšném absolvování programu včetně závěrečných zkoušek obdržíte certifikát opravňující k získání živnostenského listu. Vzdělávací program je akreditován pro odbornou způsobilost Instruktor jógy.

Náplň programu: základy jógy, její historie a filosofie, poznání zásad zdravého pohybu vycházejícího z vývojové kineziologie v kombinaci se správnými pohybovými vzorci, důkladné obeznámení s technikou jógových pozic i průpravných cvičení, techniky pránájámy, práce s energií, použití relaxačních i meditačních technik. Absolvent školení bude schopen sestavit vhodný cvičební program pro skupinovou i individuální lekci jógy, bude schopen modifikovat obtížnost lekce i jednotlivých ásan dle úrovně účastníků s možností využití pomůcek i s ohledem na specifické skupiny klientů (děti, těhotné ženy, senioři). Cílem bude připravit instruktora tak, aby mu jeho znalosti umožnily inspirovat své cvičence v rozvíjení a zkvalitňování tělesného i duševního zdraví v rámci zdravého životního stylu. Vzdělávací program s hodinovou dotací 150 hodin.

 

Další informace

Instruktoři:
Podmínky rezervace:Přihlášky do 30.5.2017
16 500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám