Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Instruktor jógy- certifikovaný kurz MŠMTKurzy pro instruktory

22.10.2016So 8:00 - 18:00

Tento kurz je určen těm, kteří by se rádi stali profesionálními cvičiteli jógy, nebo si chtěli rozšířit své vědomosti o precizní rozpracování ásan a přípravných cviků na základě anatomických předpokladů k pohybu.

Ve výuce využívám znalosti pohybového konceptu Spiraldynamik, který vychází z anatomických znalostí a zabývá se pohybem jak z prevetivní stránky tak i terapeutické.
Naše tělo se pohybuje trojrozměrně a je tvarováno řadou pohybových stereotypů, které nám buď prospívají nebo škodí. Jóga ve spojení se Spiraldynamik umí navodit pohyb tak, aby byl co nejšetrnější vytvářel v páteři a kloubech dostatek prostoru a tím šetrně zvyšoval flexibilitu a pružnost tkání, která nám udrží tělo zdravé do vysokého věku. V neposlední řadě má vliv i estetický, protože vylepšuje držení těla od palce u nohy až po temeno hlavy, aktivně koriguje postavení páteře, klenbu nohy, vyrovná nohy do O nebo do X, postavení lopatek, ramen atd…

Jóga však není jen tělesné cvičení, je to životní styl, který má blahodárný vliv na naši psychiku, vnitřní orgány a centrální nervový systém. Naše tělo je jeden celek, kde se veškeré funkce vzájemně prolínají a ovlivňují se. Toto procítění a pochopení bude součástí našeho výcviku.

Vyučovat vás budou:

Bea Merksbauerová – fyzioterapeutka, učitelka jógy 1. třídy, certifikovaná terapeutka pohybového konceptu Spiraldynamik – level advanced, certifikovaná terapeutka kraniosakrální biodynamiky (tříletý výcvik). Jógou se zabývám téměř 40 let.

MUDr. David Frej – lékař, věnuje se přírodní medicíně, vycházející z ayurvédy. Má výborné výsledky zvláště v prevenci a léčbě civilizačních nemocí.
PhDr. Zuzana Peterová – psychoterapeutka a spisovatelka, věnuje se především terapii traumatu a onkopsychologii.

Martina Delišová – herečka, vyučuje práci s hlasem, hlasovým projevem a dechem, která je důležitá pro všechny, kteří se věnují jakékoliv výuce.

 

více informací na: www.fyzioterapie-dynamik.cz

Další informace

Studio:Pohled pracoviště (44)
Instruktoři:
  • Bea Merksbauerová
Poznámka k akci:Na základě absolvování tohoto kurzu získáte živnostenské oprávnění k provozování instruktorské činnosti.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám