Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Immersion YOGA training Tantravaya yoga therapy (Shy Sayar)

24.06. - 25.06.2017

VÍKENDOVÝ IMMERSION TRAINING s jedinečným jógovým lektorem a terapeutem otevřený pro všechny milovníky jógy. Velmi ho však doporučujeme jógovým lektorům!

TANTRAVAYA YOGA THERAPY s SHY SAYAREM aneb BUĎ SÁM SOBĚ JÓGOVÝM UČITELEM: Principy ANATOMIE a individuální rozdíly

~for english scroll down~

Jógovna ve spolupráci s Mojí Jógou pořádá immersion training zaměřený na speciální techniku.

Cvičíte jógu a přemýšlíte, zda jste v pozicích správně nastaveni? Nebo jste jógový lektor a potřebujete najít klíč k správnému postavení u každého jednotlivce zvlášť? Potřebujete sami sobě či svým klientům pomoci od bolesti?

Víkendový immersion training se Shy Sayarem nabídne specifickou techniku zvanou Tantravaya Yoga Therapy, jejíž tvůrcem je právě Shy. Tantravaya yoga therapy je založená na znalosti anatomie, která pomáhá řešit bolest, zatuhlost a omezenou pohyblivost v každém lidském těle. Budeme zkoumat základy lidské anatomie s ohledem na postavení a pohyb těla. Velký důraz je kladen na to, aby každý pochopil, jak co nejbezpečněji a nejefektivněji srovnat a sladit lidské tělo a z jakého důvodu je toto nastavení právě takto správně. Každý účastník cvičí s trpělivostí, uvědoměle, tak, abychom ozdravili nejen tělo, ale i srdce. Již samotné setkání se Shy Sayarem je takto uzdravující. Tedy neváhejte … Tato technika je vhodná pro cvičení jógy, ale i pro jiné fyzické aktivity i terapie.

english

Jógovna in cooperation with Moje Joga (www-moje-joga.cz) organizes the immersion training of yoga therapy

Tantravaya yogatherapy with Shy Sayer
BECOME YOUR OWN YOGA TEACHER: ANATOMICAL PRINCIPLES & INDIVIDUAL DIFFERENCES

WEEKEND IMMERSION TRAINING is created for all yoga lovers especially we recommend it for yoga teachers.

This weekend immersion training provides those attending with thorough knowledge of anatomy-based alignment technique for yoga and any physical activity, as well as the basics of realignment therapy to address pain, stiffness and limited mobility in any body. We study the basics of human anatomy relevant to posture and movement in a fun and accessible way that allows everyone to understand how to align the body most safely and effectively, as well as why these alignments are correct. Individual differences are respected and taken into account, and every practitioner is encouraged to remain within the boundaries of their current physical ability, practicing with patience, compassion and wisdom to heal the body …and help awaken the heart.

Kurz v angličtině s překladem. Kurz je vhodný pro lektory jógy a pro ty, jenž se o jógu zajímají hlouběji.

KURZ VEDE: SHY SAYAR

Shy Sayar je vynikající učitel a terapeut a je znám jako učitel učitelů. Vedl kurzy pro lektory jógy po celém světě. Lehkost dechu, jednota lidského těla a klid mysli jsou elementy, se kterými pracuje. Metoda Tantravaya yoga se snaží kultivovat tělo, dech a mysl ve smyslu holistického chápání zdraví. Je zakladatelem studia Yoga One Studios v Severní Californii. Přednášel jógovou filozofii a klasickou indickou literaturu na University of California, Berkeley. Ve svých workshopech je schopen předat co možná nejkomplexnější informace pochopitelným způsobem. Jeho jedinečná terapeutická technika Tantravaya Yoga Therapy zaznamenala enormní výsledky v oblasti korekcí pozic, uvolnění od bolesti ale i zlepšení balance. Mimo to je ale schopna ozdravovat emocionální trauma, depresi i úzkosti. Sám jako nadšený atlet pracuje často se sportovci tak, aby byli schopni předvést maximální výkon v souladu se svým zdravím. Prevence zranění stejně jako jeho léčba patří mezi jeho běžné úkoly. Shy je mezinárodně uznáván pro předávání svých letitých zkušeností v učitelských kurzech, které jsou založeny na anatomii, fyziologii, terapii, teorii i filosofii, ale jejich největší síla tkví v praktickém využití.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Shy Sayar
Podmínky rezervace:Potvrďte svou účast zaplacením zálohy 50% z ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2017003. Do poznámky „JMÉNO_PŘÍJMENÍ_TANTRAVAYA_YOGA_THERAPY") + rezervujte si místo v našem rezervačním systému na www.jogovna.cz. Zbytek ceny se doplácí v den akce ve studiu. STORNO PODMÍNKY se od typu akce liší. Pokud se klient nedostaví na rezervovanou otevřenou lekci včas, a nebo nedojde k jejímu včasnému zrušení v on-line rezervačním systému, studio si nárokuje náhradu ve výši 100% z ceny lekce. Pokud není uvedeno jinak, u kurzu a workshopu je záloha (50%) zálohou nevratnou. Pokud se klient na zvolený kurz či workshop nemůže odstavit a řádně se včas omluví, je zbytek částky z kurzu či workshopu po odečtení nevratné zálohy (50%) nahrána na kreditu klienta, který může dále libovolně čerpat na otevřené lekce studia či na jiný druh workshopu. Pokud se klient neomluví za včas, či až po konci kurzu / workshopu, studio si nárokuje náhradu ve výši 100% z ceny akce.
Poznámka k ceně:4500,- EARLY BIRDS do 18. 05. 2017
4 900 
Zpět na vyhledávání
Saturday 24.06
9-12:30
Principles of Alignment I
 
In this workshop we will study and practice yoga according to principles of alignment dictated by human anatomy. We will see how two pairs of oppositional actions in the lower body and core make every pose and movement better, in yoga and in every kind of sport and movement; and we will learn how to balances these actions out with each other to customize the practice to ourselves and others according to individual differences.
 
14:30-18:00
Posture Correction Clinic
 
In this workshop we will study the most common postural compensation patterns that make bodies go out of balance and cause pain, instability and immobility – and learn how to fix them quickly and easily in ourselves and others.
 
Sunday 25.06
9-12:30
Principles of Alignment II
 
In this workshop we will continue to study and practice yoga according to principles of alignment dictated by human anatomy. We will see how two pairs of oppositional actions in the upper body and arms mirror the ones in the lower body and core, and make every pose and movement better, in yoga and in every kind of sport and movement; and we will learn how to balance these actions out with each other to customize the practice to everyone according to individual differences.
 
14:30-18:00
Ayurveda Yoga Therapy
 
In this workshop we will study the 5-element and 3-dosha systems of Ayurveda and use them to customize the practices of yoga, pranayama, meditation, and even nutrition and bodywork, to ourselves and others. We will learn how to adapt practices, treatments and lifestyle to the environment, season, time of life, times of day and night, and more.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám