Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Human Design – přednáška

08.02.2017St 19:00 - 21:00

Human Design je vysoce precizní sebepoznávací systém, je syntézou pokročilých novodobých věd jako jsou genetika, kvantová fyzika, biochemie, systém nervové výživy a starodávných věd jako jsou západní a východní astrologie, hinduistický systém čaker, kabala a I-ťing -Kniha proměn, které lidstvo zásadně ovlivnily.

Human design je zcela exaktní, dokáže precizně definovat, rozebrat a uchopit vaši podstatu, směrovat ji tam, kde je to správné, ať se to týká jakékoliv oblasti vašeho života.

Nejde o žádnou techniku ani cvičení, nejedná se o nic spirituálně morálního. Je to znalost popisující mechaniku vašeho vniotřního nastavení, která radí podle čeho a jak se v životě rozhodovat. Je to cesta k vnitřní autoritě.

Doslova mapuje všechny vaše vědomé a nevědomé části, váš genetický otisk a vrozené dispozice. Vysvětluje vám, jak funguje vaše unikátní vnitřní vedení, kde jste zranitelní a co je ve vás stabilní, a tudíž se o to vždy můžeme opřít.

Human Design se zajímá o jedinečnost každého člověka a způsob, jak tuto jedinečnost posílit a osvobodit ji od podmínění, které přebírá od svého okolí již od momentu narození a nánosu kolektivních vzorců, které nevědomě přebírá dodnes. Tento systém nám může ukázat, proč se chováme tak, jak se chováme a proč děláme to, co děláme. Hlavně nám může sdělit, co dělat, abychom mohli co nejpřirozeněji vyjádřit vlastní potenciál

Další informace

Studio:Pohled pracoviště (44)
Instruktoři:
  • Dúbravka Radonjić
300 
Zpět na vyhledávání

Chystaná přednáška představí sytém Human Design zájemcům, kteří se chtějí přiblížit své vnitřní autoritě a souladu s ní.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám