Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Provence a Jóga- Velikonoce v Provence a na Azurovém pobřežíí

17.04. - 22.04.2018St 13:00 - Ne 11:00

Marseille – pevnost If – Frioulské ostrovy – rezervace Camarque – Saintes-Maries-de-la-Mer –  Aigues-Mortes –  Arles – Aix-en-Provence – Cannes – Saint-Paul-de-Vence – Nice – Éze

* 2 x ubytování v hotelu přímo uprostřed rezervace Camarque, v romantickém bývalé cisterciáckém opatství a 1 x v Nice

* Možnost cvičení jógy 2 x denně

Program:

1. den: Odjezd v dopoledních až poledních hodinách (Praha okolo 13. hodiny)   

2. den: Ráno příjezd do Marseille, nejvýznamnějšího přístavu Francie, procházka rušným starým přístavem, každodenní rybí trh, možnost ochutnat místní polévku bujabézu, kostely St. Victor a Notre-Dame de la Garde.

Fakultativně výlet lodí na Frioulské ostrovy s pevností If, procházka po pevnosti s celou hraběte Monte Christa. K večeru odjezd do srdce rezervace Camarque, kde máme ubytování v romantickém hotelu uprostřed mokřadů a salin. Hotel býval od 12. století cisterciáckým opatstvím, ubytování. Pro zájemce večerní jóga v parku.

3. den: Možnost jógy a snídaně, odjezd do opevněného města Aigues-Mortes, procházka po středověkých hradbách.

Krátký přesun přes rezervaci Camarque, kde je možné vidět bílé koně, černé býky a plameňáky, k moři do městečka Saintes-Maries-de-la-Mer s krásným dvoupatrovým kostelem, svatou “černou“ Sárou, velkolepou vyhlídkou ze střechy kostela a krásnou písčitou pláží. To vše ve velikonoční výzdobě z četných jarních květů.

Navečer návštěva Arles (UNESCO), původně řecko-římského města (snad prý většího jak samotný Řím) se zachovalým římským amfiteátrem a četnými římskými i románskými památkami. Uvidíme i místa známá z obrazů Vincenta van Gogha (žlutou kavárnu atd.). Čas na večeři, návrat do hotelu (ev. jóga).

4. den: Jóga, ev. snídaně. Poté vyjedeme do Nice. Cestou bude zastávka v bývalém hlavním městě Provence Aix-en-Provence, města Paula Cézanna, s proslulými kašnami, rušnými uličkami, krásným kostelem Saint-Sauveur.

Přejezd na pobřezí do Cannes, podíváme se na Festivalový palác, procházka malebným historickým centrem či po písčité pláži.

Navečer vyjedeme (částečně i vyjdeme) vysoko do orlího hnízda kamenné umělecké vesnice Saint-Paul-de-Vence, plné ateliérů, hospůdek a malebných uliček, zaplavených květinami a obehnaných hradbami ze 16. století (pobýval zde Modigliani, Sartre, Delon či Chagall, který je zde i pohřben). Příjezd do Nice, královny riviéry. Večerní jóga pro zájemce na pláži.

5. den: Ráno jóga na pláži v Nice, ev. snídaně. Procházka po Anglické promenádě podél moře až k hradnímu vrchu a starému městu, možnost návštěvy věhlasných muzeí či oběda v místních hospůdkách.

Odpoledne nás vyzvedne autobus v centru a vyveze nás do tzv. Přímořských Alp do  parfumerie Fragonard v malebném městečku Éze. Možnost návštěvy parfumérie a výhodného nákupu pravých parfémů, procházka malebným městečkem s výhledy na moře. Navečer odjezd zpět do ČR.

6. den: Návrat do Prahy v dopoledních hodinách (cca v 11 hodin), dále dle trasy.

Termín: středa 17. až pondělí 22. 4. 2019     

Cena: 7.390,- Kč

Cena: First moment při úhradě zálohy 30 % do 15. 10. 2018: 6.990,-  Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu autobusem vč. vjezdů a parkovného,
  • 2 x ubytování ve 2–4lůžkovém pokoji s vl. příslušenstvím (2 x Camargue, a 1 x Nice nedaleko letiště a moře),
  • služby průvodce,
  • pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

  • pojištění léčebných výloh a storna Allianz (290 Kč dospělý, 145 Kč dítě do 15 let a 580 Kč senior nad 70 let),
  • 800 Kč / 3 x snídaně (2 x buffetová, 1 x v Nice francouzská kontinentální), 
  • 1200 Kč / 2 x denně cca hodinu jógy (6 lekcí), 
  • pobytové taxy, cca 2 €/os./noc (nutno platit na místě). 
  • příplatek za jednolůžkový pokoj 3.300 Kč,  (při včasném přihlášení lze doobsadit).

 

Další informace

6 990 
Zpět na vyhledávání

Jógové cvičení: Lektor: Karolína Chudobová- pokud se rozhodnete jet, prosím do poznámky CK napište, že jste od Karolíny, děkuji 🙂Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám