Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hrudník: domov dechu a srdce

11.12.2016Ne 9:30 - 13:00

Náš hrudní koš má být pružný jako proutěný košík. Hrudník může být vzdušným altánem, domovem pro náš dech a naše ítění. Domovem útulným, bezpečným apřitom prostorným, skýtajícím pocit svobody. Má chránit důležité orgány, a přesto nemusí být ztuhlou kostěnou klecí, brněním, které svírá dech. Objímat člověka s pružným hrudníkem je přece taková radost!

Sevření, ztuhlost a slabost v hrudníku, ramenou a břiše se může projevit jako napětí či bolest v dalších částech těla. Jemnou a přesto hluboce účinnou prací s hrudníkem v napojení na ramena, paže, hlavu a břicho přímo ovlivňujeme postavení a zdraví páteře, pánve i vnitřních orgánů skrze dech a pohyb.

Na semináři zakusíte, jaké to je, když se hrudník zprůchodní pro pohyb, dech a cítění. Vyzkoušíme si, jak rozpohybování hrudní páteře a probuzení mezižeberních svalů, bránice, zad a břicha ovlivní naše cítění i pohyby šíje, hlavy, beder, pánve i končetin. Uvědomíte si propojenost hrudníku s ostatními částmi těla a jak blahodárné je udržovat je navzájem v harmonických vztazích.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám