Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hot jóga na Sri Lance

05.03. - 15.03.2015

Spojte Vaší jógovou praxi s aktivní relaxací. Pojďte se věnovat hlouběji józe v autentickém prostředí. Během cvičení budeme stimulovat všechny systémy lidského těla a posilovat tedy jak fyzickou, tak i mentální sílu.
HOT JÓGA je dynamické cvičení, detoxikuje tělo, působí pozitivně na psychiku, odbourává stres, dodává energii a jako bonus si krásně zformujete postavu. Důležitým předpokladem pro získání co nejvíce zdravotních prospěchů , je správné provádění ásan a správné dýchání. Cílem tohoto zájezdu je naučit se vše zharmonizovat.

Cena zahrnuje:

8 x ubytování ve dvou lůžkových pokojích s výhledem na oceán ve třech privátních vilách 8 x snídani – možnost stravování (oběd, večeře) v hotelové restauraci 5 – 10 USD 8 x ranní jóga (HOT YOGA ) 8 x večerní jóga ( prohlubování formy v jednotlivých ásanách, relaxace)

Ubytování na klidném místě. Klimatizace, terasa či balkon, hotelový bazén, Wi-Fi
Letenku:
Letenku můžeme hromadně zařídit (čím dříve, tím budou levnější, cca 15.000Kč včetně všech poplatků) + cestovní pojištění + transport z letiště a zpět (cca 25 USD na osobu jedna cesta)
Pojedeme do Galle, cca 1 hod od letiště
Vízum na Sri Lanku Doporučujeme podat žádost o vízum elektronicky před cestou (30 USD při podání žádosti o vízum –elektronicky) Nebo po při příletu na letišti – 35USD
Aktivity:
Safari v národním parku Yalla či safari v národním parku Uda Walawe, výlet do městečka Dondra k nejjižnějšímu majáku na ostrově (6km). Výlet k buddhistickému chrámu Wewurukannala s nejvyšší sochou (50m) sedícího Buddhy na ostrově (8km). Prohlídka pevnosti Galle, návštěva želví farmy. Možnost rybaření, šnorchlování, výlety na katamaránu, konzultace s ajurvédskými lékaři + masáže. Cvičení s místním učitelem jógy z přilehlého Ášrámu….

 Více informací zde 

Další informace

Instruktoři:
  • Sabina Vojvodová
Podmínky rezervace:Odesláním přihlášky a úhradou zálohy se stáváte klientem zájezdu a obdržíte od nás další informace.
Poznámka k ceně:Potvrzení Vaší rezervace proběhne vyplněním přihlášky a uhrazením zálohy ve výši 8.000,- Kč. Platbu můžete povést převodem na účet 564261193/0800 Doplatek platby uhraďte nejpozději do 31. ledna 2014.
15 990 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám