Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hormonální jógová terapie pro ženy podle Dinah Rodrigues

13.10. - 14.10.2017Pá 17:00 - So 17:00

Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigues je celosvětově známá a uznávaná metoda pro přirozené navrácení hormonální rovnováhy. Pravidelné cvičení jógové sestavy, kterou Dinah Rodigues vytvářela 20 let za spolupráce s lékaři, fyzioterapeuty a jógovými učiteli, pomáhá ženám ke kvalitnímu a plnohodnotnému životu.

Během semináře se ženy naučí sestavu HJT, která jim pomůže harmonizovat hormonální systém. Seminář je určen ženám všech věkových kategorií, které řeší problémy spojené s hormonální nerovnováhou: – předčasnou menopauzou, menopauzou, nedostatečnou činností štítné žlázy, PMS, polycystickými vaječníky, cystami na vaječnících, bolestivou menstruací, neplodností v důsledku hormonální nerovnováhy nebo špatného prokrvení pánve, atd. Od 35 roku věku je ženám doporučena HJT preventivně v důsledku začínajícího poklesu ženských hormonů.

Seminář vede Bc. Adéla Asteria Bavlšíková (dříve Vaculíková), jedna z prvních certifikovaných lektorek HJ v České republice. Sestavu HJ předala už více než 1500 ženám.

Absolvování tohoto semináře neopravňuje tuto metodu vyučovat.

Další informace o Hormonální józe se dočtete na těchto webových stránkách:

www.hormonalni-joga.eu

Další informace

Studio:Centrum hormonální jógy (9)
Instruktoři:
Poznámka k ceně:Sleva pro ženy na mateřské a v důchodu - cena za kurz 2800,- Kč / plná cena 3300,- Kč
3 300 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám