Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hormonální jógová terapie pro ženy s Dinah Rodrigues

05.07.2018

Hormonální jógová terapie pro ženy – KURZ PRO VEŘEJNOST pod vedením Dinah Rodrigues

V loňském roce byla autorka hormonální jógy Dinah Rodrigues v Centru hormonální jógy na školení lektorů už podruhé. Tento rok se na ni můžeme opět těšit. Jedinečná příležitost naučit se tuto báječnou terapeutickou metodu přímo pod vedením samotné zakladatelky !!!

Termín: 5.7.2018 – Level I.

Cena:

LEVEL I. 450 euro / 11 700 Kč v.č. DPH

Na Level I. nejsou nutné předchozí zkušenosti s jógou

(pokud absolvujete tento kurz a rozhodnete se v dalších letech stát se lektorkou HJT, už nebudete muset absolvovat znovu Level I., ale pouze Level II. a III.)

Hormonální jóga podle Dinah Rodrigues je zhruba třicetiminutová sestava, která pomáhá srovnat hormonální hladinu v ženském těle. Speciální cviky a dech bhastrika (silný břišní dech) působí masážně pro žlázy s vnitřní sekrecí.  

Při pravidelném cvičení hormonální jóga pomáhá tělo připravit na těhotenství, je vhodná při problémech s menopauzou, premenstruačním syndromem, při bolestivé, silné, či chybějící menstruaci. Dále působí blahodárně při hypofunkci štítné žlázy, při cystách na vaječnících, potřebujeme-li snížit, či zvýšit svou hmotnost a celkově vyrovnává hormonální hladinu.

 

Další informace

Studio:Centrum hormonální jógy (9)


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám