Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hormonální jógová terapie se Zuzkou Bergerovou

17.06. - 18.06.2017So 12:00 - Ne 15:00

KDY: 17.-18. června, sobota 12:00-17:00 a neděle 9:00-15:00
KDE: Yoga Karlín, Březinova 13, Praha 8
CENA: 1990 Kč
(s kartou Multisport 1790,- Kč: za každou lekci, kde použijete Multisportku dostanete 100 Kč zpět po ukončení kurzu)
KONTAKT: info@yogakarlin.cz; +420 223 005 595

Cítíte se vyčerpaná? Zmáhá Vás stres? Na kurzu Hormonální jógové terapie Vás naučíme, jak si můžete pravidelným cvičením od těchto problémů pomoci.

Proč cvičit hormonální jógu?
Hormonální jóga přirozene odstraňuje potíže spůsobené nízkou hladinou hormonů – premenstruační syndrom, symptomy prěchodu, návaly, nespavost, emocionální nestabilitu, nepravidelnosti menstruace, bolestivé menstruace, pocity stresu, paniky, deprese, nerozhodnosti, snížení paměti, cysty na vaječnících, neplodnost, předčasný přechod, suchou pleť, vypadávaní vlasů a lámavé nehty aj. Po čtyřech měsících pravidelného cvičení vzrůstá hormonální hladina u žen v průměru o 254%! Bez léků, bez bylin, jen díky pravidelné praxi. Ženy jsou přirozeně spokojené, krásné a v pohodě. Často objeví ztracenou rovnováhu, pouští se do věcí oddalovaných, užívají si jen to, že jsou a je jim dobře.

Na semináři se naučíte sestavu hormonální jógy, kterou budete schopné s jistotou samostatne cvičit, i když s jógou nemáte dosud žádné zkušenosti.

Kurz povede  zkušená lektorka Zuzana Bergerová.

Pro účast na kurzu prosím vyplňte online přihlašovací formulář ZDE

Hormonální jóga je vhodná téměř pro každou z nás. Nezáleží na tom, jestli je Vám třicet či padesát, žijete sportem, či jste se už deset let pořádně nehýbala. Je kombinací dynamických tělesných pozic, speciálních intenzivních dýchacích technik a zklidňujících energetických cvičení. Působí blahodárně na tělo jako celek.

S sebou potřebujete pohodlné oblečení a tužku na poznámky. Podložka Vám bude zapůjčena na místě.

Pravidelné cvičení sestavy působí preventivně proti řadě civilizačních onemocnění: snižuje krevní tlak, regeneruje játra, aktivuje slinivku a nadledvinky, působí blahodárně na ledviny, pročišťuje plíce, zlepšuje krevní oběh, zvyšuje libido, napomáhá snižování váhy, má pozitivní vliv na naše oči, posiluje imunitní systém, uvolňuje svalové napětí. Působí rovněž jako prevence proti vzniku cukrovky.

Kdy není doporučeno cvičit hormonální jógu:
v těhotenství, během menstruace, při zánětu v břišní dutině, při silné osteoporóze, při akutních či závažných kardiovaskulárních onemocněních a po operaci srdce, během prvních tří měsíců po operaci v oblasti břišní dutiny, při závažných depresích vyžadujících léčbu.


Vyplněním formuláře ZDE  se nezávazně přihlásíte k účasti na kurzu. Vaše místo bude rezervováno po zaplacení ceny kurzu na náš účet nebo na recepci Yoga Karlín. Číslo účtu a instrukce obdržíte e-mailem po vyplnění online přihlášky. Storno možné do 14 dnů před začátkem.

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Pro účast na kurzu prosím vyplňte online přihlašovací formulář ZDE (https://docs.google.com/forms/d/1cw0gzd4t93fyUdP4hmxOo3tzuNHu8z-zqNI-gvDd0IU). Vaše místo bude rezervováno po zaplacení ceny kurzu na náš účet nebo na recepci Yoga Karlín. Číslo účtu a instrukce obdržíte e-mailem po vyplnění online přihlášky. Storno možné do 14 dnů před začátkem.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám