Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hormonální jógová terapie

04.12. - 05.12.2015Pá 18:00 - So 18:00

Hormonální jógová terapie je přírodní léčba – sestava cviků vycházejících z hatha jógy, kundalini jógy a tibetských technik práce s energií, která byla vytvořená pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou. Obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce a harmonizace hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy menopauzy a rovněž pomáhá při dalších problémech jako jsou polycystické vaječníky, premenstruační syndrom či neplodnost.

Na semináři se naučíte celou sestavu Hormonální jógové terapie, kterou pak budete sama cvičit doma. Celá sestava trvá cca 30 minut a každá klientka si sebou odnese brožuru se všemi cviky a informacemi. Cviky jsou velmi jednoduché a zvládnou je i ženy, které nemají předchozí zkušenosti s jógou.

Další informace

Studio:YOGA & ART (2)
Instruktoři:
  • Irena Šorfová
Podmínky rezervace:Rezervace na webu studia. Rezervace je platná po zaplacení zálohy 250 Kč nebo plné ceny kurzu nejpozději týden před konáním akce hotově nebo na účet studia. Doplatek se hradí v den konání před začátkem semináře hotově ve studiu.

Pátek 4. prosince 18:00 – 21:00

Sobota 5. prosince 10:00 – 18:00Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám