Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE

25.11.2017So 8:30 - 18:30

Pojďte u nás strávit přijemnou sobotu s Hormonální jógovou terapií. V čase adventním Vám pak tato sestava pomůže odbourat napětí, s tímto obdobím tak často spojované. V malé skupince se budeme věnovat pouze samy sobě a celou akci navíc propojí příjemné chutě a vůně naší kuchyně a zářivá světla svíček.

Tato sestava je vlastně sérií dynamických asán a intezivně prováděných jógových dechových technik. V průběhu cvičení jsou významně aktivovány vnitřní žlázy (štítná žláza, nadledvinky, hypofýza a vaječníky). Při pravidelném praktikování dochází k harmonizaci hladiny hormonů a snižování úrovně stresu. Sestava také příznivě ovlivňuje

neplodnost

bolestivou a nepravidelnou menstruaci

PMS

výskyt polycystických ovarií

negativní příznaky menopauzy

dlouhodobou únavu

nespavost

syndrom vyhoření

vypadávání vlasů

sníženou funkci štítné žlázy.

Součástí kurzu, ve kterém se sestavu naučíte bude i výuka protistresových cviků, které se dají praktikovat kdykoliv a kdekoliv v průběhu dne.

Podrobné informace o kurzu a registraci najdete zde

Další informace

Studio:Yoga Shala Brno (0)
Instruktoři:
  • Karin Pastorová
Podmínky rezervace:CENA JEDNODENNÍ VARIANTY – 2480 Kč + 200 Kč (Poplatek za jídlo během celého dne. Doplácí se v hotovosti na místě v den konání akce.) Možnosti stravování v okolí Shaly jsou o víkendu omezené.) REZERVACE A PLATBA: Své místo si rezervujte v našem rezervačním systému a rezervaci potvrďte zaplacením zálohy ve výši 50% na číslo účtu 234358689/0300. Do poznámky uveďte své celé jméno a název semináře. Zálohu můžete také zaplatit v hotovosti na recepci studia. Zbytek ceny se doplácí v den konání semináře, v hotovosti, na recepci studia. Záloha je nevratná, je ale možné za sebe poslat náhradníka. Pokud se na semináři nemůžete zůčastnit a omluvíte se alespoň 7 dní před konáním semináře, je možné celou částku převést na Váš kredit.
Poznámka k ceně:PŘI PŘIHLÁŠENÍ A UHRAZENÍ ZÁLOHY DO 31.10.2017 JE CENA 2280 Kč (bez stravy)!
2 480 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám