Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hormonální jóga pro ženy – ranní měsíční kurz

22.08. - 26.09.2018St 7:00 - St 8:30

Hormonální jóga podle Dinah Rodrigues je zhruba třicetiminutová sestava, která pomáhá srovnat hormonální hladinu v ženském těle. Speciální cviky a dech bhastrika (silný břišní dech) působí masážně pro žlázy s vnitřní sekrecí.  Cvičení je vhodné i pro i ženy, které nikdy předtím jógu necvičily, ani nenavštěvovaly jiná cvičení.

Při pravidelném cvičení hormonální jóga pomáhá tělo připravit na těhotenství, je vhodná při problémech s menopauzou, premenstruačním syndromem, při bolestivé, silné, či chybějící menstruaci. Dále působí blahodárně při hypofunkci štítné žlázy, při cystách na vaječnících, potřebujeme-li snížit, či zvýšit svou hmotnost a celkově vyrovnává hormonální hladinu.

Program: Během měsíčního kurzu se naučíte celou, zhruba půlhodinovou sestavu na harmonizaci ženského těla, včetně protistresových cviků.

Absolvování tohoto semináře neopravňuje tuto metodu vyučovat.

Během pěti 1,5hodinových lekcí se naučíte celou sestavu Hormonální jógy pro ženy podle Dinah Rodrigues, kterou si pak můžete cvičit doma.

Lekce budou probíhat každou středu od 7:00 do 8:30 hodin,
1. lekce se koná 22.8.2018

(další lekce – 29.8., 5.9., 12.9., 26.9.)

Kurz vede certifikovaná lektorka Eva Janyšková.

Další informace

Studio:Centrum hormonální jógy (9)
Instruktoři:
  • Eva Janyšková
Poznámka k ceně:SLEVA PRO ŽENY V DŮCHODU, NA MATEŘSKÉ A RODIČKOVSKÉ DOVOLENÉ 500Kč. PŘI PŘIHLÁŠENÍ UVEĎTE TUTO INFORMACI DO EMAILU (SLEVU NELZE UPLATNIT ZPĚTNĚ).


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám