Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hormonální jóga pro ženy – měsíční večerní kurz

20.11. - 11.12.2018Út 17:30 - Út 19:30

HORMONÁLNÍ JÓGA PRO ŽENY – MĚSÍČNÍ VEČERNÍ KURZ

Hormonální jóga podle Dinah Rodrigues je zhruba třicetiminutová sestava, která pomáhá srovnat hormonální hladinu v ženském těle. Speciální cviky a dech bhastrika (silný břišní dech) působí masážně pro žlázy s vnitřní sekrecí.   Cvičení je vhodné i pro i ženy, které nikdy předtím jógu necvičily, ani nenavštěvovaly jiná cvičení.

Při pravidelném cvičení hormonální jóga pomáhá tělo připravit na těhotenství, je vhodná při problémech s menopauzou, premenstruačním syndromem, při bolestivé, silné, či chybějící menstruaci. Dále působí blahodárně při hypofunkci štítné žlázy, při cystách na vaječnících, potřebujeme-li snížit, či zvýšit svou hmotnost a celkově vyrovnává hormonální hladinu.

Program: Během měsíčního kurzu se naučíte celou, zhruba půlhodinovou sestavu na harmonizaci ženského těla, včetně protistresových cviků. Měsíční kurz obsahuje: 4 dvouhodinové lekce.

Datum a čas: Úterý 20.11., 27.11., 4.12., 11.12.. 17.30-19.30

Místo konání: Taneční škola Shareefa, Čechova 773, Mladá Boleslav

Cena: 2800,- /2500,- Kč ve dvou

Informace: V ceně kurzu jsou materiály ke cvičení. Přihláška je platná po zaplacení zálohy. Absolvování tohoto semináře neopravňuje tuto metodu vyučovat.
O lektorce: Lektorka Hana Suberová je certifikovaná přímo u Dinah Rodrigues, která jako jediná na světě školí své lektory.

Přihláška a více informací: https://www.jogahormonalni.cz/

Další informace

Studio:Taneční škola Shareefa
Instruktoři:
Poznámka k ceně:Cena ve dvou a více 2500,- Kč/osoba


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám