Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hormonální jóga pro ženy – měsíční kurz

02.10. - 23.10.2018Út 17:00 - Út 19:00

4 lekce/120 minut hormonální jógy každé úterý od 17,00 do 19,00 hodin.

Hormonální jóga podle Dinah Rodrigues je zhruba třicetiminutová sestava, která pomáhá srovnat hormonální hladinu v ženském těle. Speciální cviky a dech bhastrika (silný břišní dech) působí masážně pro žlázy s vnitřní sekrecí.  Cvičení je vhodné i pro i ženy, které nikdy předtím jógu necvičily, ani nenavštěvovaly jiná cvičení.

Při pravidelném cvičení hormonální jóga pomáhá tělo připravit na těhotenství, je vhodná při problémech s menopauzou, premenstruačním syndromem, při bolestivé, silné, či chybějící menstruaci. Dále působí blahodárně při hypofunkci štítné žlázy, při cystách na vaječnících, potřebujeme-li snížit, či zvýšit svou hmotnost a celkově vyrovnává hormonální hladinu.

Program: Během měsíčního kurzu se naučíte celou, zhruba půlhodinovou sestavu na harmonizaci ženského těla, včetně protistresových cviků.

Datum a čas: úterý  2.10.,9.10., 16.10., 23.10.
Místo: Centrum hormonální jógy, Praha 7, Umělecká 4
Absolvování tohoto semináře neopravňuje tuto metodu vyučovat.

Měsíčním kurzem Vás provede certifikovaná lektorka Šárka Pávová.

Další informace

Studio:Centrum hormonální jógy (9)
Instruktoři:
  • Šárka Pávová
Podmínky rezervace:Závazná přihláška přes webový formulář: https://www.joga-sarka.cz/objednavka-hormonalni-jogova-terapie-pro-zeny
Poznámka k ceně:SLEVA PRO ŽENY V DŮCHODU, NA MATEŘSKÉ A RODIČKOVSKÉ DOVOLENÉ 500Kč. PŘI PŘIHLÁŠENÍ UVEĎTE TUTO INFORMACI DO EMAILU (SLEVU NELZE UPLATNIT ZPĚTNĚ).


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám