Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hormonální jóga pro ženy – jednodenní intenzivní seminář

20.10.2018So 9:30 - 19:00

HORMONÁLNÍ JÓGA PRO ŽENY – JEDNODENNÍ INTENZIVNÍ SEMINÁŘ

Hormonální jóga podle Dinah Rodrigues je zhruba třicetiminutová sestava, která pomáhá srovnat hormonální hladinu v ženském těle. Speciální cviky a dech bhastrika (silný břišní dech) působí masážně pro žlázy s vnitřní sekrecí.   Cvičení je vhodné i pro i ženy, které nikdy předtím jógu necvičily, ani nenavštěvovaly jiná cvičení.

Při pravidelném cvičení hormonální jóga pomáhá tělo připravit na těhotenství, je vhodná při problémech s menopauzou, premenstruačním syndromem, při bolestivé, silné, či chybějící menstruaci. Dále působí blahodárně při hypofunkci štítné žlázy, při cystách na vaječnících, potřebujeme-li snížit, či zvýšit svou hmotnost a celkově vyrovnává hormonální hladinu.

Program: Během jednodenního semináře se naučíte celou sestavu hormonální jógy včetně protistresových cviků. Sestava je vhodná pro Vaši domácí praxi.

Datum a čas: 20.10. 2018, sobota 1. blok 9.30-13.30, 2. blok 14.30-19

Místo konání: Adalbertinum, ČSA 300, 500 03 Hradec Králové

Cena: 2800,-/2500,- Kč ve dvou

Informace: V ceně kurzu jsou materiály ke cvičení. Přihláška je platná po zaplacení zálohy. Absolvování tohoto semináře neopravňuje tuto metodu vyučovat.
O lektorce: Lektorka Hana Suberová je certifikovaná přímo u Dinah Rodrigues, která jako jediná na světě školí své lektory.

Přihláška a více informací: https://www.jogahormonalni.cz/

Další informace

Studio:Adalbertinum
Instruktoři:
Poznámka k ceně:Cena ve dvou a více 2500,- Kč/osoba
2 800 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám