Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hormonální jóga pro ženy – jednodenní intenzivní seminář

25.02.2017So 8:00 - 19:00

HORMONÁLNÍ JÓGA PRO ŽENY, JEDNODENNÍ INTENZIVNÍ SEMINÁŘ 

Hormonální jóga podle Dinah Rodrigues je zhruba třicetiminutová sestava, která pomáhá srovnat hormonální hladinu v ženském těle. Speciální cviky a dech bhastrika (silný břišní dech) působí masážně pro žlázy s vnitřní sekrecí.  Cvičení je vhodné i pro i ženy, které nikdy předtím jógu necvičily, ani nenavštěvovaly jiná cvičení.

Při pravidelném cvičení hormonální jóga pomáhá tělo připravit na těhotenství, je vhodná při problémech s menopauzou, premenstruačním syndromem, při bolestivé, silné, či chybějící menstruaci. Dále působí blahodárně při hypofunkci štítné žlázy, při cystách na vaječnících, potřebujeme-li snížít, či zvýšit svou hmotnost a celkově vyrovnává hormonální hladinu.

Program: Během semináře se naučíte celou sestavu hormonální jógy včetně protistresových cviků. Sestava je vhodná pro Vaši domácí praxi.

Datum a čas: 25.2.2017, sobota 2 bloky 8-13 a 14-19 hodin
Místo: Hypoxi studio, Lužná 716/2, Praha 6
Cena: 2800,-/2500,- ve dvou
Informace: V ceně kurzu jsou materiály ke cvičení. Přihláška je platná po zaplacení zálohy. Absolvování tohoto semináře neopravňuje tuto metodu vyučovat.
O lektorce: Lektorka Hana Suberová je certifikovaná přímo u Dinah Rodrigues, která jako jediná na světě školí své lektory.

Více informací o víkendovém semináři a přihlášky zde:  http://www.jogahormonalni.cz/ Hana Suberová, 608 824 787, suberova@jogahormonalni.cz

Další informace

Studio:Hypoxi studio
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Přihláška je platná po zaplacení zálohy
Poznámka k ceně:2800,-/2500,- ve dvou
2 800 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám