Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hormonální jóga v lázních

08.05. - 10.05.2015

Využijte ojedinělého víkendového pobytu spojeného se seminářem hormonální jógy a užijte si tak tři dny jen samy pro sebe.

Celý víkend se budeme věnovat výuce sestavy HYT, povídání a relaxaci. Je vhodný pro všechny, které se sestavu budete teprve učit, i pro ty z vás, které jste seminář již absolvovaly a chcete si vše znovu oživit, a taky se podělit s ostatními o své zkušenosti.

Seminář je určen pro všechny ženy, které mají bolestivou, či příliš silnou nebo nepravidelnou menstruaci, nadměrné ochlupení, zvýšenou váhu, akné, neplodnost (např. po vysazení hormonální antikoncepce), atd. Po 35. roce života, kdy začíná klesat hladina hormonů a blížíme se menopauze, je to pocení, nervozita, podrážděnost … ty více závažné na fyzické úrovni: hypofunkce štítné žlázy, syndrom karpálního tunelu, osteoporóza, inkontinence, na psychické úrovni to je: nízké libido, nespavost, deprese a co se krásy týká: hormonální nerovnováha přímo ovlivňuje kvalitu vlasů, kůže a nehtů.

Program:

  • Seznámení s HYT, autorkou sestavy, účinky, kontraindikace, vyplnění dotazníků
  • Výuka sestavy po částech (prohřívací část, denní sestava, protistresové cviky)
  • Během semináře podle potřeby pauza na jídlo
  • Opakování sestavy, možné varianty
  • Diskuze, otázky

Během víkendového semináře se naučíte celou sestavu, kterou si pak můžete cvičit doma. Cvičení sestavy není náročné, je i pro ty, které jógu nikdy necvičily a trvá zhruba 30 minut. Až se tuto sestavu naučíte, doporučujeme cvičit ji (ideálně) každý den (tady platí, čím víc tím lépe pro Vás), aby se Vaše hladina ženských hormonů dostala do rovnováhy, a taky se v ní udržela. Každodenním cvičením dosáhnete toho, že co Vás nyní trápí, se stane minulostí.

Účast na víkendovém semináři neopravňuje tuto metodu dále vyučovat!!!

Podrobnější informace zde.

Další informace

Instruktoři:
  • Hana Suberová
3 540 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám