Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hormonální jóga (nejen) pro diabetiky – dvoudenní seminář

04.11. - 05.11.2018Ne 18:00 - Po 13:00

Hormonální jóga nejen pro DIABETIKY aneb jak posílit imunitní systém a podpořit funkci slinivky, jater, sleziny a štítné žlázy

Hormonální jógová terapie pro diabetiky podle Dinah Rodrigues je celosvětově známá a uznávaná metoda pro přirozené navrácení hormonální rovnováhy.

Tato sestava je určena lidem, kteří trpí diabetem typu 1 i 2. Sestava vychází z technik, které využívá ženská i mužská sestava, ale cviky jsou zaměřené na správnou funkci slinivky, sleziny jater a štítné žlázy. Dynamické ásany, tibetské vedení energie a dechová cvičení. Tuto sestavu mohou cvičit i lidé se sníženou pohyblivostí – cviky lze přizpůsobit zdravotnímu stavu.

Cviky se zaměřují zejména na slinivku, slezinu, játra, nadledvinky, štítnou žlázu a hypofýzu. Ale během cvičení se pracuje i s ledvinami, pohlavními orgány a dalšími orgány uloženými v břiše.

Na dvoudenním semináři se naučíte ucelenou sestavu pro Vaši domácí praxi, dále cviky proti stresu. Dlouhodobý stres negativně ovlivňuje náš hormonální systém, proto je vhodné i tyto cviky zařadit do denního programu.

VHODNÉ TAKÉ JAKO PREVENCE!

Seminář vede certifikovaný lektor Petr Bavlšík.
Datum a čas: 4.-5.11.2018 (neděle 18-21; pondělí 8-13)

Další informace

Studio:Centrum hormonální jógy (9)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Přihlásit se můžete přes email: petr.bavlsik@seznam.cz
Poznámka k ceně:Sleva pro ženy či muže v důchodu, na mateřské a rodičovské dovolené 500,- Kč (Při přihlášení uveďte tuto informaci, slevu nelze uplatnit zpětně)


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám