Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

HORMONÁLNÍ JÓGA DLE DINAH RODRIGUEZ

15.10. - 16.10.2016So 10:00 - Ne 13:00

Hormonální jóga
– pro znovuaktivování hormonálního systému, odstranění symptomů menopauzy, PMS, polycystických vaječníků a neplodnosti


O HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPII


Hormonální jógová terapie je přírodní léčba – sestava cviků vycházejících z hatha jógy, kundalini jógy a tibetských technik práce s energií, která byla vytvořená pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou. Obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce a harmonizace hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy spojené s nízkou hladinou hormonů.
Kromě odstranění výše zmíněných nežádoucích symptomů Hormonální jógová terapie podpoří váš celkový zdravotní stav, zvýší pružnost vašeho těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, zvýší metabolismus, vylepší tvar postavy i stav pleti, zvýší imunitu a napomůže omlazení těla i mysli.
Hormonální jógová terapie pomáhá při těchto problémech způsobených hormonální nerovnováhou:
Předčasná menopauza, symptomy spojené s menopauzou (návaly, nespavost, podrážděnost, deprese, emocionální nestabilita, migrény, nespavost, zhoršení paměti, ztráta vitality, nízké libido, urogenitální suchost), premenstruační syndrom – PMS, cysty na vaječnících, polycystické vaječníky – PCO, nadměrné ochlupení, akné, přibývání na váze, ztráta menstruace a ovulace, neplodnost způsobená hormonální nerovnováhou, špatným prokrvením nebo svalovou křečí v pánevní oblasti, srůsty na vejcovodech, osteoporóza, inkontinence, štítná žláza – nedostatečná činnost štítné žlázy, padání vlasů, lámavé nehty, suchá pleť, syndrom karpálního tunelu.
Hormonální jógová terapie je vhodná také jako prevence pro všechny ženy od 35 let!
Hormonální jógová terapie není vhodná u onemocnění, kde není žádoucí zvyšovat hladinu tělu vlastních hormonů – v případě pochybností konzultujte svého lékaře.
Absolvování tohoto semináře Vás neopravňuje k další výuce sestavy Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues.
Po absolvování semináře budete schopné cvičit sestavu samy doma. Materiály v ceně semináře. Zpočátku je vhodné cvičit denně, později pak 3 – 4x týdně. Čím častěji cvičíte, tím rychleji se výsledky dostaví. V případě zájmu mohou absolventky seminářů navštěvovat opakovací lekce.

Další informace

Studio:YOGAYO (0)
Instruktoři:
  • ELizabeth Székely
Podmínky rezervace:Přihláška: e-mailem: hormonalnijoga@gmail.com Tel.: +420777696996 (prosím sms – jméno a místo semináře ) Přihláška je platná po uhrazení zálohy 1.000 Kč do 3 dnů od podání přihlášky e-mailem nebo sms. Pro závaznou rezervaci místa je potřeba uhradit zálohu 1.500,- Kč do 3dnů od podání přihlášky. Záloha je nevratná, můžete za sebe poslat náhradnici. Doplatek je splatný nejpozději 14 dní před zahájením semináře. V případě přihlášení na kurz méně než 14 dnů před konáním semináře se hradí celá částka kurzu. Číslo účtu: 2113068027 / 2700 Do poznámky pro příjemce prosím uveďte své jméno !
2 500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám