Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hledání své podstaty – jógový víkend

19.06. - 19.07.2015Pá 17:00 - Ne 16:00

ATMAN je sanskritský výraz pro vnitřní já neboli duši. Podstata člověka. Tato víkendová akce bude v duchu nalézání cesty dovnitř. Kolikrát jste se v životě ptali sami sebe co je vaším úkolem na zemi, proč jste tady, co je váš pravý osud?

Formát výuky bude vhodný pro všechny úrovně studentů, převážně však pro ty, kteří chtějí hlouběji proniknout do tajů jógy skrze ashtangu a zapracovat na své vnitřní přeměně. Vzhledem k malému max. počtu studentů (10) budu mít více prostoru osobně pracovat na praxi každého studenta.

Pro začátečníky bude toto příležitost jak se seznámit se systémem ashtangy jógy a pokročilí studenti mohou hlouběji pracovat na své stávající praxi.

Součástí jógových hodin budou ranní Mysore lekce; budeme mít jednu vedenou lekci celé První Série, abyste si procvičili správné tempo a lekce pro úplné začátečníky. V odpoledních hodinách budeme mít teorii, filosofii a meditaci.

Village House je krásné jógové místo kousek od Prahy. Prostory jsou úžasně řešené a vzhledem k tomu, že sem pojedeme v červnu, budeme moci využít i velké zahrady a užít si letního počasí.

 Max. počet: 10 studentů

Další informace

Studio:Village House
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Přihlášky zasílejte přes www.denisasengerova.com část Rezervace. Místo budete mít rezervované po uhrazení 50% částky.
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje dvě noci ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, veganskou plnou penzi a přibližně 12 hodin jógy.
3 500 
Zpět na vyhledávání

Pátek večer: Vedená lekce První Série

Sobota ráno: Mysore lekce

Sobota dopoledne: Filosofie

Sobota odpoledne: Technický workshop, meditace

Neděle ráno: Mysore lekce

Neděle dopoledne: Filosofie

Neděle odpoledne: složitější ásany podrobně

Podívejte se na odkaz na webu pro podrobný program. Program bude možná blíže k termínu mírně upraven, v závislosti na typu skupinky, avšak základní struktura zůstane.

 Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám