Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Healing Mantra – Léčivá síla mantry

10.09.2015Čt 17:30 - 19:45

Mantry jsou tóny s pozitivními a léčivými účinky. Ale jak jich docílit? Zpíváním ve sprše? Proč jsou někdy známé mantry zpívány s různou melodií a rytmem a někdy přísně recitovány? Jaký je rozdíl působení těchto manter na nás samotné? To se můžeme dozvědět na připravovaném workshopu s kým jiným, než s ženou indického gurudžího Harilála, s Meerou. Mantry jsou tvořeny sanskrtem. Jazykem, který nám dle indické tradice přinesli bohové. Každá slabika tohoto božského jazyka je nosičem pozitivní energie, která rezonuje s naším tělem v místech, kde je stejná frekvence. Pokud se k tomu přidá význam, máme zde vysoce účinný lék na stres, který visí jako černá oblaka nad dnešní dobou. V jógové terapii se mantry často považují za jeden z hlavních pilířů, a můžou dopomoci jak v léčbě psychosomatických problémů, tak třeba i v těhotenství, nebo při porodu. Na tomto workshopu se naučíme nejpoužívanější léčivé mantry,  jejich správnou výslovnost podle tradiční védské recitace a jejich význam.

Na workshop vás zvou Šárka & Meera Óm šánti, šánti, šánti

Marie Meera Karanath

Narodila se v roce 1980 v České republice. Během studia překladatelství absolvovala dvouletý instruktorský kurz jógy, který zakončila v roce 2006 v Německu. Následoval roční kurz jógové terapie, který ukončila v roce 2008.  Dále se zabývá jóga nidrou z tradice Swamiho Satyanandy. Společné s manželem Hariláldžím vyučuje jógu a jógovou terapii v Indii, kde také žijí a kde založili dobročinou organizaci Arsha Yoga. ARSHA YOGA GURUKULAM nabízí studium prastarých vědeckých směrů, jakými jsou jóga a védánta, a to tradiční metodou, která je zároveň přístupná moderní společnosti. Meera je také koordinátrokou kurzů v Arsha Yoga a matkou malé Gayathri.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:rezervace online: http://bindu-yoga.isportsystem.cz/ + zasláním 50% zálohy na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „mantry_příjmení”), zbytek hotovostně ve studiu
Poznámka k ceně:350,- Kč (studenti, mateřská dovolená)
400 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám