Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

HATHAJÓGA KE KOŘENŮM se Šárkou Majdovou

02.04.2023Ne 9:00 - 12:30
HATHÉNY DECHU A PRÁNÁJÁMA POD VEDENÍM ŠÁRKY MAJDOVÉ – POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA !!!

Seminář zaměřený na hlubší poznání dechu, přípravných dechových technik i pránájámy, vnímání energie v józe a seznámení s řadou průpravných cviků včetně méně obvyklých variant pozdravů slunci, ásan a dalších jógových technik, které nám umožní ovlivnit energii dechu, prohloubit jógovou praxi směrem k jemnějším kvalitám a obrátit pozornost dovnitř sama sebe.

Na semináři projdeme od základů fyziologie dechu a funkce bránice k hlubšímu poznání energie v józe, cesty prány a možností vnímání i ovlivnění břišního, hrudního a podklíčkového dechu prostřednictvím krijí, ásan, vnímání vibrací, dechových muder i relaxačních a meditačních technik. Dotkneme se hathajogy hlouběji ke kořenům, poznáme i méně obvyklé techniky jógové praxe, kterými posílíme vnímání vlastního nitra a obrácení pozornosti sami k sobě.

Seminářem Vás provede MUDr. Šárka Majdová, absolventka lékařské fakulty s lektorskou praxí přes 25 let, instruktorka jógy, body and mind, pilates, zdravotních forem cvičení a tance, školitelka instruktorů v rámci rekvalifikačních programů Instruktor jógy.

Další informace

Instruktoři:
Poznámka k akci:Omezená kapacita - přihlášky obratem!
790 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám